miralash opinie
Blog Uroda

Miralash – opinie, cena, efekty, skład

Zdecydowana większość kobiet pragnie atrakcyjnych, grubych, długich i zalotnych rzęs. Niestety, stosowanie makijażu, złe odżywianie i problemy zdrowotne nie zawsze sprawiają, że wyglądają one tak, jak powinny. Przerzedzenie, wypadanie włosków i brak siły to problemy, z którymi można sobie poradzić stosując odpowiednie odżywki. Miralash to jedna z nich

Miralash – co to jest?

Miralash to serum do rzęs, którego zadaniem jest pogrubienie i wzmocnienie struktury rzęs. Produkt ten ma znaczący wpływ na wzrost i rozwój włosów, czego efektem jest mocniejsza i zdrowsza struktura włosa już po kilku tygodniach stosowania. Efekt ten zawdzięczamy składnikom, których zadaniem jest zmiana i wydłużenie długości wzrostu włosa.

miralash opinie

Kup w najniższej cenie

Skład odżywki do rzęs Miralash

W Miralash Eyelash Serum znajdują się liczne substancje chemiczne, z których część aktywnie wspomaga wzrost włosów.

 • Pantenol 
 • Gliceryna 
 • Biotinoyl Tripeptide-1
 • Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide 
 • Ekstrakt z żeń-szenia
 • Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej
 • Nikotynamid 

Jak stosować preparat Miralash?

Odżywkę Miralash najlepiej stosować wieczorem, po usunięciu makijażu. Przed nałożeniem serum należy sprawdzić, czy na rzęsach i wokół nich nie ma resztek makijażu. Jeśli znajdują się tam jakiekolwiek substancje ze zwykłych kosmetyków, zablokują one działanie składników odżywki i sprawią, że jej stosowanie będzie nieskuteczne.

Po dokładnym oczyszczeniu końcówki aplikatora, nasączamy go, a następnie przesuwamy po górnej powiece wzdłuż linii rzęs. Podczas nakładania produktu należy pamiętać, że nie powinien on stykać się z powierzchnią oka ani z dolną częścią rzęs. Użytkownicy Miralash nie muszą przesuwać aplikatora po całej długości włosków.

Jak długo należy pozostawić odżywkę na włosach? Zaleca się stosowanie raz dziennie, najlepiej wieczorem. Pierwsze korzyści z zastosowania serum do rzęs można zaobserwować po około dwóch tygodniach stosowania. Rzęsy powinny osiągnąć swój optymalny wygląd po około 8 tygodniach stosowania.

Jedno opakowanie zawiera około 3ml produktu. Jedno opakowanie wystarcza na wiele miesięcy użytkowania!

Skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania Miralash

Odżywka do rzęs Miralash jest produktem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia człowieka, jeżeli jest stosowana zgodnie z zaleceniami. Przed jej zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją producenta oraz zrozumieć procedurę aplikacji odżywki.

Odżywki nie powinny stosować osoby, które:

 • W przypadku stosowania w okresie ciąży lub karmienia piersią, niektóre substancje czynne zawarte w Miralash mogą prowadzić do przejścia przezłożyskowego lub bezpośredniego przejścia do mleka matki u tych kobiet.
 • Z powyższego materiału wynika również, że niektóre osoby są wrażliwe na substancje chemiczne zawarte w leku. Osoby uczulone powinny (przed pierwszym użyciem leku) skonsultować się z lekarzem.

Pomimo tego, że Miralash jest produktem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia człowieka, to jego niewłaściwe stosowanie, niezależnie od przyczyny, może:

 • Najlepiej jest udać się do okulisty, jeśli masz migrenę, zwłaszcza taką, którą odczuwasz jako migrenę. Może to obejmować problemy z widzeniem spowodowane reakcją alergiczną na delikatną strukturę okolic oczu.
 • Wewnętrzna część oka, czyli szklistka, to żelowa substancja, która znajduje się za soczewką oka. Zawiera ona również naczynia krwionośne i włókna nerwowe. Gdy płyn ten staje się zbyt gęsty z powodu wieku, palenia tytoniu, cukrzycy (wysoki poziom cukru we krwi), urazu oka lub z innych powodów, może to prowadzić do pogorszenia jakości widzenia.

Jeśli odżywka miała kontakt z powierzchnią oka, należy je dokładnie przemyć czystą wodą. Jeśli objawy pieczenia, swędzenia lub niewyraźnego widzenia nie ustępują, należy udać się do lekarza.

Miralash – Opinie z forum

Produkt ten obiecuje, aby Twoje rzęsy lepiej pod względem długości, siły i zdrowia. Jest on również reklamowany jako samodzielny i łatwe rozwiązanie dla poprawy ogólnego stanu rzęs. Ponadto twierdzi, aby pomóc Ci poprawić swoje rzęsy w ciągu kilku tygodni.

Kombinacja składników w tym roztworze pomaga poprawić stan mieszków rzęskowych i stymuluje ich wzrost. Substancje, o których mowa, są całkowicie bezpieczne. Produkt wydaje się być dobrej jakości. Zawiera szereg naturalnych składników, które zostały uznane za bardzo korzystne, zwłaszcza dla zdrowia rzęs jako całości.

Efekty stosowania serum do rzęs Miralash

Serum do rzęs Miralash, podobnie jak inne produkty marki Miralash, to rozwiązanie kompleksowe i skuteczne. Wynikają one przede wszystkim z bogatego makijażu produktu, który omówiliśmy wcześniej. Odżywka, według danych producenta, poprawia:

 • rzęsy stają się dłuższe nawet o 22 procent,
 • rzęsy osiągają znacznie większą grubość, której wzrost to nawet 88 procent,
 • rzęsty stają się znacznie gęstsze, zanikają charakterystyczne przerzedzenia,
 • oprawa oczu staje się znacznie ciemniejsza i bardziej kusząca,
 • proces wypadania rzęs istotnie zwalnia (do około 1 – 2 włosków na dobę),
 • rzęsty stają się mocniejsze, będąc jednocześnie bardziej odpornymi na działanie kosmetyków.

Odżywka jest wchłaniana przez strukturę rzęs. Oznacza to, że nie skleja rzęs po przespanej nocy, co znacznie ułatwia poranną pielęgnację.

Gdzie kupić Miralash i ile kosztuje ?

miralash opinie

Kup w najniższej cenie

Porównując ceny serum w różnych sklepach weź pod uwagę pojemność jednego opakowania. Cena produktu jest umiarkowana i waha się od 140 do 180 zł w zależności od sklepu. Oczywiście zakup większej ilości opakowań przy niższym koszcie jednostkowym powoduje obniżenie ceny całkowitej. Gdzie sugerowałabyś mi zaopatrzyć się w serum? Oczywiście u producenta.

Zobacz również:

Eleverlash

Revamin Lash

Autor publikacji

Specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Prowadzi swoją klinikę w centrum Krakowa.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *