tabletki na erekcje ranking
Rankingi

Mocne tabletki na erekcję bez recepty – Ranking 2024 i opinie

Brak potencji, zaburzenia erekcji to dość częsty, ale też bardzo wstydliwy problem u mężczyzn. Seksuolodzy alarmują, że w zależności od wieku, spotyka to od 16% do 49% Panów.

Ze zmniejszonym libido można jednak sobie poradzić. Dzięki powszechnej dostępności popularnych medykamentów na zaburzenia erekcji, w szybki i łatwy sposób można osiągnąć satysfakcję seksualną.

Tabletki na erekcje ranking powstał po to, by pomóc przywrócić panom sprawność seksualną i pomóc im w walce z zaburzeniami erekcji.

Najmocniejszy lek na potencję bez recepty – Ranking 2024 Kwiecień

Jednym z najszybszych i najczęstszych rozwiązań problemów z erekcją są tabletki na potencję. Część  z nich dostępna jest w aptekach bez recepty. Poniżej przedstawiono pięć najczęściej wybieranych przez mężczyzn medykamentów, które mają działanie długofalowe.

Ich efekty zostały określone jako porównywalne do popularnej, aczkolwiek dostępnej wyłącznie na receptę VIAGRY. Są to więc suplementy diety, które mają poprawić sprawność seksualną i przywrócić panom wiarę we własną męskość.

Jak twierdzą sami zainteresowani, leki te, według nich uzyskują najlepsze wyniki, w dość krótkim czasie. Tabletki na potencję radzą sobie z zaburzeniami erekcji, a także zwiększają objętość nasienia i produkcję testosteronu.

Pozwalają cieszyć się bliskością partnerki bez stresu i obaw, że nie będą mogli jej w pełni zadowolić, jak również, że sami nie osiągną pełnej satysfakcji ze wspólnego zbliżenia seksualnego.

#1 VigraFast

Vigrafast

Tylko teraz – Promocja – 20%

Kup w najniższej cenie – Odbierz Rabat klikając tutaj

VigraFast to najlepsze tabletki na erekcję, które w większości tego typów rankingów zdecydowanie lokujące się w pierwszej trójce. Ten produkt usprawnia przepływ krwi i wspiera drożność naczyń krwionośnych w członku. Dzięki temu szybko poprawia sprawność seksualną i przyczynia się do zwiększenia objętości nasienia. Te tabletki na potencję pomagają również w utrzymaniu erekcji, a stosunek staję się znacznie dłuższy.

Suplement diety jest w pełni bezpieczny i skuteczny- składa się z naturalnych składników. Regularne stosowanie, dwa razy dziennie po jednej kapsułce, daje efekty długofalowe.

Powoduje, że u mężczyzny wzrasta zainteresowanie seksem, poprawia się libido, a do pełnego wzwodu dochodzi w dość krótkim czasie.

Doceniany jest zarówno przez Panów poniżej 30- tego roku życia, jak i powyżej 70-tego roku życia. VigraFast w swoim składzie zawiera L-argininę, korzeń maca, żeń-szeń oraz buzdygamek nasienny.

Zalety
 • Szybkie przywracanie silnej i trwałej erekcji
 • Pozytywny wpływ na libido
 • Podnoszenie poziomu energii
 • Szybkie działanie leków
 • Zwiększenie objętości nasienia
 • Dostępność bez recepty
Wady
 • dostępność tylko online na stronie producenta

Jak stosować VigraFast

Należy stosować 2 tabletki VigraFast w ciągu dnia: jedną rano i drugą wieczorem. Nie jest wymagane zażywanie kapsułek przed samym stosunkiem.

VigraFast skład

 • L-arginina – Zwiększa wydolność organizmu i wydłuża erekcję. Dodatkowo usprawnia przepływ krwi w penisie
 • Buzdyganek naziemny – Podnosi poziom testosteronu i wpływa na moc erekcji
 • Korzeń maca – Zwiększa popęd płciowy mężczyzn i ułatwia erekcję
 • Żeń-szeń koreański – Podnosi poziom energii, poprawia witalność i ogólne krążenie

Opinie o VigraFast

“Wypróbowałem VigraFast i jestem bardzo zadowolony z efektów – suplement diety działa podobnie jak niebieskie tabletki. Ten produkt naprawdę pomógł mi zwiększyć mój popęd seksualny i poprawić ogólną wydajność w sypialni. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka bezpiecznego i skutecznego sposobu na poprawę swojego zdrowia seksualnego.”Marcin

“Absolutnie polecam VigraFast każdemu mężczyźnie, który szuka bezpiecznego i skutecznego sposobu na poprawę swojego życia seksualnego. Używam go od kilku miesięcy i zauważyłem ogromną poprawę mojego libido i sprawności seksualnej. VigraFast to numer 1 wśród suplementów diety i zdecydowanie działa i jest wart swojej ceny.”Paweł

Warto wiedzieć

Ilość tabletek60
Czas kuracji przy jednym opakowaniu1 miesiąc
Dzienne spożycie2 tabletki
Aktualne promocjeSprawdź tutaj
Oficjalna strona producentawww.vigrafast.pl

Przeczytaj opinie na temat VigraFast

#2 Eron Plus

eron plus

Kup w najniższej cenie na stronie producenta

To sprawdzone połączenie l-argininy, kozieradki pospolitej, korzenia maca, buzdyganku naziemnego i żeń-szenia. Podobnie jak jego kolega na podium, daje efekty długofalowe, dlatego należy stosować go regularnie wedle zaleceń producenta. Te tabletki na potencję pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji i powodują rozkurcz mięśni gładkich. To jak działają tabletki zostało potwierdzone pozytywnymi opiniami mężczyzn.

Producent podaje, że dopuszczalne jest połączenie go z małą ilością niskoprocentowego alkoholu, np. winem. Jest on bezpieczny, i nie zagraża wówczas życiu i zdrowiu, co może wynikać z tego, że składa się z naturalnych składników. Ten suplement diety przyczyni się do odzyskania pełnej sprawności seksualnej.

Działanie Eron Plus polega na zwiększeniu libido, uzyskaniu i utrzymaniu erekcji, aż do wytrysku, jak również wydłużaniu orgazmu. Zwiększa on poziom testosteronu i rozszerza naczynia krwionośne penisa.

Zalety
 • Możliwość zwrotu w ciągu 90dni od zakupu
 • 60 kapsułek eron plus before do stosowania przed stosunkiem
 • Pozytywne opinie wśród mężczyzn
 • Naturalny i bezpieczny skład
 • Skuteczne działanie
Wady
 • Dostępność tylko online na stronie producenta
 • Wysoka cena

Jak stosować Eron Plus

Należy stosować 2 tabletki w ciągu dnia: jedną rano i drugą wieczorem. Są to mocne tabletki, które mają podnieść sprawność seksualną mężczyzn. Panowie więc muszą stosować tabletki zgodnie z zaleceniami, a przywrócenie sprawności seksualnej będzie kwestią czasu.

Eron Plus skład

 • L-arginina,
 • Buzdynek naziemny,
 • Korzeń maca,
 • Żeń-szeń syberyjski,
 • Kozieradka pospolita.

Opinie o Eron Plus

“Eron Plus to produkt, który naprawdę działa. Zdecydowałem się stosować tabletki na potencję bez recepty, gdyż jest to dość kłopotliwy problem. Ja stosowałem ten suplement diety przez kilka miesięcy i byłem bardzo zadowolony z efektów. Są to zdecydowanie mocne tabletki. Mam większą ochotę na seks, a moja erekcja jest dużo mocniejsza niż kiedykolwiek. Dodatkowo, orgazmy są dla mnie teraz jeszcze bardziej intensywne. Gorąco polecam Eron Plus wszystkim mężczyznom, którzy chcą poprawić swoją seksualność!”Rafał

“Użyłem Eron Plus i jestem z niego bardzo zadowolony. Zdecydowanie pomaga zwiększyć libido, uzyskać i utrzymać erekcję oraz przedłużyć orgazm Te mocne tabletki na potencję bez recepty są najlepsze dla dorosłych mężczyzn.”Adam

Warto wiedzieć

Ilość tabletek60
Czas kuracji przy jednym opakowaniu1 miesiąc
Dzienne spożycie2 tabletki
Aktualne promocjeSprawdź tutaj
Oficjalna strona producentawww.eronplus.pl

Przeczytaj opinie na temat Eron Plus

#3 VigraX

vigrax

Kup w najniższej cenie na stronie producenta

Tabletki na potencję VigraX są w pełni naturalnym suplementem diety i nie powodują skutków ubocznych. To kolejny lek z serii długofalowego działania czyli do codziennego stosowania. Ich skuteczność została wielokrotnie potwierdzona przez mężczyzn z niskim poziomem testosteronu, których sprawność seksualna była wątpliwa.

Wzmacnia erekcję i orgazm, wydłuża czas utrzymania wzwodu, hamuje przedwczesny wytrysk oraz zwiększa ochotę na seks. Jak podaje producent, lek ten działa na 96% mężczyzn. Te tabletki na potencję nie powinny być jednak stosowanie jeśli panowie mają zdiagnozowane choroby układu krążenia.

Istotne, dla zaburzeń erekcji, części składowe leku to mieszanka VigraxErect Proprietary Blend, L-arginina, Żeń- szeń, buzdyganek  naziemny.

Zalety
 • 1 opakowanie to pełne 1 miesiąc kuracji
 • Naturalny i bezpieczny skład
 • Gwarancja satysfakcji (tylko nieotwarte opakowania)
Wady
 • Dostępność tylko online na stronie producenta
 • Wysoka cena

Jak stosować Vigrax

Należy stosować 2 tabletki w ciągu dnia: jedną rano i drugą wieczorem. Suplement diety ma poprawić sprawność seksualną w stosunkowo krótkim czasie.

Vigrax skład

 • VigraxErect Proprietary Blend,
 • L-arginina,
 • Buzdynek naziemny,
 • Żeń-szeń.

Opinie o Vigrax

“Vigrax to świetny lek na erekcję. Działa rewelacyjnie, a do tego jest bardzo bezpieczny. Stosowałem różne suplementy diety, jednak te tabletki na potencję przyniosły rezultaty. Polecam suplement wszystkim mężczyznom, którzy mają problemy z erekcją.” – Michał

“Stosuję tabletki na potencję Vigrax już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z efektów. To świetny produkt, który naprawdę działa i jest całkowicie naturalny, co jest dużym plusem. Pomogło mi to poprawić moje życie seksualne i ogólną wydajność. Muszę powiedzieć, że niepożądane skutki uboczne nie wystąpiły. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka skutecznego sposobu na poprawę swojego zdrowia seksualnego.”Eryk

Warto wiedzieć

Ilość tabletek60
Czas kuracji przy jednym opakowaniu1 miesiąc
Dzienne spożycie2 tabletki
Aktualne promocjeSprawdź tutaj
Oficjalna strona producentawww.vigrax.pl

Przeczytaj opinie na temat Vigrax

#4 Inventum Max

inventum max

Kup w najniższej cenie na stronie producenta

Te tabletki na potencję są dość unikalne. Tych tabletek się nie połyka, a rozgryza. Oparte są nie na mieszankach ziołowych, a substancji czynnej zwanej sildenafil, której dawka w jednej tabletce wynosi 50mg.

W opakowaniu są dwie pastylki, aczkolwiek nie należy przekraczać dobowej ilości 50mg leku. Nie wolno łączyć go z innymi lekami na zaburzenia erekcji, jak również z alkoholem.

Tabletki na potencję InventumMax mają usprawnić przepływ krwi i niwelować przedwczesny wytrysk. Z nim ma być możliwe osiągnięcie trwałej erekcji pozytywny wpływ na układ krążenia również jest jednym z większych atutów.

Zalety
 • Sprawdzony skład
Wady
 • Trudna dostępność
 • Nie można łączyć z alkoholem

Jak stosować Inventum Max

Lek Inventum Max należy przyjmować na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę Inventum Max należy rozgryźć i żuć do rozpuszczenia, tabletka nie wymaga popijania. Inventum Max umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Inventum Max skład

 • syldenafil
 • polakrylin potasu,
 • woda oczyszczona,
 • magnezu stearynian,
 • krzemionka koloidalna bezwodna,
 • aspartam,
 • kroskarmeloza sodowa,
 • aromat mięty pieprzowej,
 • laktoza jednowodna,
 • powidon K-30
 • wyciąg z korzenia maca

Opinie o Inventum Max

“Stosuję Inventum Max już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z efektów. Pomogło mi uzyskać i utrzymać erekcję na długo. Co więcej zwiększył się także mój popęd seksualny. Są to jedne z lepszych tabletek na potencję bez recepty- przynajmniej dla mnie Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrego, jakościowego produktu, który działa.” – Grzesiek

“Jestem bardzo zadowolony z Inventum Max. Wypróbowałem kilka innych suplementów jednak działanie leków nie było zadowalające. Ten preparat naprawdę mi się sprawdza.”Paweł

Warto wiedzieć

Ilość tabletek4
Czas kuracji przy jednym opakowaniu4 stosunki seksulane
Aktualne promocjeBrak
Oficjalna strona producentawww.inventumnax.pl

Przeczytaj opinie na temat Inventum Max

#5 Mensil

mensil

Kup w najniższej cenie na stronie producenta

Podobnie jak jego poprzednik jest lekiem, który zawiera sildenafil, ale w mniejszej dawce- 25mg. Spożywanie takiej ilości substancji czynnej, zaleca się osobom, które dopiero rozpoczynają kurację na zaburzenia erekcji. Przekroczenie zalecanej dawki może spowodować skutki uboczne.

Mensil jest dość silny w działaniu, gdyż jak podaje producent efekty można już zobaczyć po 12 minutach, a utrzymują się one nawet do 5 godzin. Nie należy łączyć go z alkoholem i innymi lekami zawierającymi sildenafil. To jak działają tabletki na potencję dostępne na stronie producenta to przede wszystkim wyższy poziom testosteronu i rozszerzone naczynia krwionośne.

Zalety
 • Sildenafil w składzie
Wady
 • Nie można łączyć z alkoholem
 • Nie można go łączyć z innymi lekami, które zawierają sildenafil

Jak stosować Mensil

Lek Mensil, należy przyjmować na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy rozgryźć i żuć. Tabletki nie wymagają popijania.

Mensil skład

 • 25 mg sildenafilu w postaci cytrynianu.
 • polakrylina potasowa,
 • krzemionka koloidalna bezwodna,
 • laktoza jednowodna,
 • powidon K-30,
 • aspartam (E 951),
 • kroskarmeloza sodowa,
 • aromat miętowy,
 • magnezu stearynian,
 • potasu wodorotlenek,
 • kwas solny

Opinie o Mensil

“Mensil to najlepszy lek na zaburzenia erekcji, jaki kiedykolwiek stosowałem. Działa natychmiastowo i utrzymuje się przez wiele godzin. Jestem bardzo zadowolony z jego działania i polecam go każdemu mężczyźnie, który ma podobne problemy.” – Patryk

“Mensil to świetny lek na problemy z erekcją. Działa szybko i skutecznie, a przy tym jest bezpieczny w stosowaniu. Polecam go każdemu, kto ma podobne problemy!”Błażej

Warto wiedzieć

Ilość tabletek2
Czas kuracji przy jednym opakowaniu2 stosunki seksulane
Aktualne promocjeBrak
Oficjalna strona producentawww.mensil.pl

Przeczytaj opinie na temat Mensil

Najlepsze tabletki na erekcje ranking – opinia mężczyzn

Ranking tabletek, które zwiększają sprawność seksualną zawiera suplementy diety, które są bardzo cenione wśród mężczyzn, dlatego też to właśnie po nie najchętniej sięgają. Na licznych forach poświęconych zaburzeniom potencji, potwierdzają ich działanie. Zazwyczaj opinie są pozytywne, świadczące o tym, że efekty są takie, o jakich pisze producent. Ranking tabletek na potencję bez recepty powstał po to, by panowie mieli o wiele łatwiejszy wybór i wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

Mężczyźni podają, że faktycznie, w dość szybkim czasie dochodzi do wzwodu, który utrzymuje się dość długo, nawet do trzech stosunków płciowych.

Przyznają, że dzięki temu wzrasta ich samopoczucie, ale również i pewność siebie. Są w stanie bez żadnych obaw zadowolić partnerkę, jak i sami osiągają satysfakcję seksualną podczas zbliżenia.

Tabletki na zaburzenia erekcji bez recepty – podstawowe informacje

Tabletki na potencję bez recepty, zawierają albo substancję czynną sildenafil, albo są kompozycją ziół, które  mają wpływ na poprawę przepływu krwi w organizmie. Dzięki temu zwiększa się również dopływ krwi do penisa, powodując jego wzwód. Co więcej sprawiają one, że tlenek azotu jest produkowany w o wiele większej ilości. Dodatkowo wzrasta poziom testosteronu i napływ krwi do członka.

Uznaje się, że leki na zaburzenia erekcji, udostępnione do powszechnego stosowania, wydawane bez recepty, są lekami bezpiecznymi i nie powodują negatywnych skutków ubocznych, ale tylko pod warunkiem, że mężczyzna dokładnie zapozna się z ulotką do nich dołączoną i dostosuje się do zaleceń producenta. Większość z nich gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

Tabletki na potencję bez recepty należy kupować wyłącznie w aptece, tylko wtedy jest pewność, że posiadają one odpowiednie badania i certyfikaty bezpieczeństwa, a także, że zostały dopuszczone do obrotu.

CZY TABLETKI POWLEKANE I LEKI NA POTENCJĘ SĄ BEZPIECZNE?

problemy z erekcją

Jak wszystkie leki, tak i te na potencję, zanim zostaną spożyte, należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą. Pomimo, iż są dostępne bez recepty, trzeba zachować uwagę i roztropność podczas ich stosowania. Przyjmować je ściśle z zaleceniami producenta. Choć są to preparaty do codziennego stosowania, warto korzystać z nich z rozsądkiem. Suplementów diety znajdziemy niezwykle wiele, jednak warto pamiętać, że nie są one tym samym co lek OTC.

Pomimo, iż wytwórca Eron Plus podaje, że lek można łączyć z alkoholem, zaleca się w tej kwestii ostrożność, gdyż żaden stosowany lek nie powinien być popijany tak zwanymi napojami procentowymi. Ponadto warto wiedzieć, że alkohol sprawia, iż trudniej osiągnąć wzwód, osłabia on bowiem działanie leków na potencję.

Istotne jest również łączenie powyższych tabletek z innymi medykamentami stosowanymi przez pacjenta. Nie wszystkie leki można stosować razem, nawet jeśli są one tylko ziołową kompozycją. Mogą bowiem osłabiać lub nasilać działanie innych medykamentów. Sildenafilu, który jest składnikiem Mensilu i Invetum Max nie wolno przyjmować na przykład z pozostałymi lekami na zaburzenia erekcji, jak również medykamentami uwalniającymi tlenek azotu.

Obowiązkową konsultację z lekarzem przed zażyciem tabletek, powinni odbyć mężczyźni chorujący na białaczkę i inne nowotwory, chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, czy cierpiący na zaburzenia krzepnięcia krwi, czynności nerek i wątroby.

Również podczas zażywania ziołowych leków na zaburzenie erekcji zaleca się ostrożność. Zioła wprawdzie uznaje się za w pełni bezpieczne, ale nieprawidłowo stosowane, w zbyt dużych ilościach i niekorzystnych połączeniach mogą sprawić, że wystąpią objawy niepożądane.

Dla przykładu: medykamentów z żeń-szeniem, czyli VigraFast, Eron Plus oraz Vigrax, nie należy popijać napojami zawierającymi kofeinę, jak również przyjmować, gdy mężczyzna leczy się na zakrzepicę i/lub zaburzenia hormonalne. Buzdyganek nasienny choć jest uważany za roślinę bezpieczną dla człowieka, to może w rzadkich przypadkach wywołać bóle brzucha lub ginekomastię.

L-arginina zaś, w nadmiarze, powoduje wzrost ciśnienia tętniczego krwi, przerost lewej komory serca, a nawet potrafi doprowadzić do zawału. I choć preparaty na potencję, których jest składnikiem, są do długotrwałej terapii, to warto zwrócić się do lekarza o nadzór nad ich stosowaniem. Warto bowiem wiedzieć, że ten składnik znajduje się również w pokarmach, które mają białko, na przykład w mięsie, mleku, soi oraz jajach. Łatwo zatem przekroczyć dopuszczalną dobową dawkę, która wynosi do 6 gramów.

Leki na zaburzenia erekcji, dostępne bez recepty, uznaje się za bezpieczne, aczkolwiek stosowane bez kontroli, w nadmiarze i w długotrwałej terapii mogą wywołać działania niepożądane oraz szkody dla organizmu. Dlatego warto wówczas omówić to ze specjalistą.

Jak działają leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji i jakie składniki się w nich znajdują?

szczęśliwa para

Tabletki na erekcję, dostępne na receptę zazwyczaj są mieszanką ziół lub zawierają wyłącznie substancję czynną zwaną sildenafil. Ich zadaniem jest zwiększenie przepływu krwi w penisie, dzięki czemu ma dojść do jego wzwodu.

Jednak zanim sięgnie się po medykamenty warto zapoznać się z ich składem oraz charakterystyką poszczególnych ich komponentów, gdyż leki, które uważa się za bezpieczne, niewłaściwie stosowane również mogą doprowadzić do wystąpienia skutków ubocznych i działań niepożądanych.

 • Sildenafil – jest substancją czynną, którą oprócz leków OTZ na erekcję, posiada również Viagra, dostępna tylko na receptę. Sildenafil powoduje uwolnienie tlenku azotu w prąciu, przez co dochodzi do poprawy  w nim przepływu krwi i w efekcie końcowym do wzwodu. Stosowany jest również przy leczeniu nadciśnienia płucnego, zarówno u dorosłych, jak i dzieci.
 • Arginina – jest tak zwanym aminokwasem endogennym, czyli takim, który człowiek może sam syntetyzować. Ma pozytywny wpływ na pracę serca, wspomaga leczenie miażdżycy i jej skutków, pomaga w gojeniu się ran, opóźnia proces starzenia się, wspomaga wydzielanie hormonu wzrostu oraz powoduje wzrost masy mięśniowej. W odpowiednich dawkach aminokwas ten reguluje ciśnienie krwi i pracę serca.
 • Żeń-szeń – w Chinach, prozdrowotne właściwości korzenia żeń-szenia są znane i wykorzystywane od ponad 4000 lat. Jest zaliczany do bezpiecznych medykamentów, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Medycyna ludowa uważa żeń-szeń za afrodyzjak, konwencjonalna zaś docenia jego właściwości pobudzające, dlatego często jego korzeń można spotkać w suplementach, które mają pomóc w poprawie koncentracji. Często występuje także w lekach obniżających poziom cholesterolu czy przeciw osteoporozie. Wykorzystywany jest też przy produkcji kosmetyków, uważa się bowiem, że hamuje proces starzenia się, a wręcz odmładza.
 • Buzdygamek naziemny – medycyna chińska docenia tą roślinę za jej walory uspokajające i moczopędne. Działanie wspomagające wydzielanie testosteronu odkrył dopiero Amerykanin, w drugiej połowie XX wieku. Niestety, dalsze badania tego nie potwierdziły. Zauważono jednak, że roślina ta ma wpływ na zwiększenie zachowań seksualnych, ponadto obniża cholesterol we krwi i działa pobudzająco, pomaga też spalać tkankę tłuszczową i leczyć zapalenia gruczołu krokowego.
 • Kozieradka pospolita – pochodzi z Azji. Zawiera duże ilości śluzu polisacharydowego, który ma korzystne działanie na układ oddechowy i przewód pokarmowy, dlatego też często sięga się po nią w chorobach wrzodowych żołądka i dwunastnicy. Jest składnikiem tabletek na potencję, gdyż zawiera w sobie duże ilości żelaza i selenu, mających wpływ na wydzielanie się testosteronu.  
 • Korzeń maca – nazywany jest też peruwiańskim żeń- szeniem, który jest bogatym zasobem białka, węglowodanów i błonnika. Ma wiele zalet, między innymi zwiększa libido oraz płodność zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Ponadto pomaga zwalczyć distres oraz zwiększa wydolność organizmu. Obniża ciśnienie krwi. Dlatego jest częstym składnikiem leków OTC na erekcję.

Skład warunkuje szybkie działanie leków zwiększenie testosteronu i wydłużenie erekcji.

Leki OTC na erekcję – czym różnią jest od leków na receptę?

Leki wydawane na receptę posiadają działanie lecznicze. Nie są one suplementami, a substancjami czynnymi, które należy stosować ściśle pod nadzorem lekarza, tak, aby nie doszło do działań niepożądanych i niekorzystnych interakcji z innymi zażywanymi przez pacjenta lekami. Lek OTC może być wydany jedynie na receptę.

Leki OTC na erekcję, za wyjątkiem tych zawierających substancję czynną sildenafil (aczkolwiek zawierają one jego minimalną dawkę) składają się z kompozycji ziół, które nie leczą, a wspomagają organizm. Jednakże, zarówno leki OTZ na erekcję, jak i te dostępne na receptę, podlegają kontroli Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

Ponadto tabletki na erekcję wydawane bez recepty, są słabsze w działaniu niż te zapisywane przez lekarza, ale mają też mniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych i działań niepożądanych, a także kierowane są do szerszej populacji mężczyzn, ze względu na możliwie małe interakcje z innymi środkami leczniczymi.

Czy każdy może stosować tabletki na potencję i jak wybrać skuteczny środek na potencję?

kochająca się para

Jak już wspomniano, osoby chorujące na dodatkowe schorzenia powinny uzgodnić stosowanie tabletek na potencję ze swoim lekarzem rodzinnym lub lekarzem specjalistą.

Tym bardziej, gdy mężczyzna choruje na nowotwór, choroby układu krążenia czy choroby psychiczne. Po tabletki na potencję mogą sięgać Panowie bez ograniczeń wiekowych, ale nie wskazane jest, aby zażywali je chłopcy poniżej 18 lat, a także osoby, które nie mają problemów z zaburzeniami erekcji.

Producenci zastrzegają, że tabletki OTZ na potencję nie dają efektów u osób zdrowych, które nie mają tego problemu.

Zarówno lekarze, jak i sami mężczyźni uważają, że najskuteczniejsze są leki na potencję dostępne na receptę. Z preparatów OTZ większe uznanie zdobywają natomiast tabletki na zaburzenia erekcji zwierające sildenafil, choć jak widać po rankingu opinie są bardzo zróżnicowane.

Chcąc wybrać skuteczny środek na potencję mężczyzna powinien brać pod uwagę wcześniejsze już swoje doświadczenia z nimi, choroby współistniejące oraz inne przyjmowane medykamenty, efekt jaki chce osiągnąć, oraz czy ma być to jednorazowe zastosowanie leku czy terapia długoterminowa.

Nie należy dokonywać zakupu pod wpływem impulsu, powinna to być decyzja przemyślana i świadoma.

Ponadto leki powinny zostać nabyte w aptece, dzięki czemu mężczyzna ma pewność, że są bezpieczne i nie zawierają szkodliwych, ukrytych przez producenta substancji. Tabletki na potencję bez recepty ranking.

Brak erekcji to spory dyskomfort dla mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Na szczęście w takiej sytuacji można postawić na suplementy diety, dzięki którym zwiększy się napływ krwi do prącia. 

Tabletki powlekane usprawnią pracę układu krążenia, doprowadzą do zwiększenia drożności żył oraz rozszerzenia naczyń krwionośnych. To jeden z szeroko dostępnych i wykorzystywanych sposobów na pozbycie się wszelkich zaburzeń erekcji.

Tabletki na erekcję – czy pomogą uporać się z zaburzeniami erekcji?

Wybrane suplementy diety zadbają o to, aby:

 • usprawnić przepływ krwi do ciał jamistych penisa,
 • mężczyzna mógł osiągnąć pełną i satysfakcjonującą erekcję,
 • mężczyzna mógł bez problemów odbyć stosunek seksualny ze swoją partnerką.

Przy leczeniu zaburzeń erekcji warto bazować jedynie na sprawdzonych i solidnie przetestowanych produktach. Kluczem do sukcesu jest w tym wszystkim starannie dobrany skład.

Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do specjalisty i skonsultowanie z nim swojej ostatecznej decyzji (zainteresowani panowie poznają także ewentualne przeciwwskazania).

Trzeba przy tym pamiętać, że niektóre osoby mogą mieć uczulenie na składniki znajdujące się w tabletkach na erekcję, więc należy to dokładnie sprawdzić.

Specjalista zwróci również uwagę na to, aby pod żadnym pozorem nie przekraczać zalecanego dawkowania (dziennego limitu).

Tabletki powlekane działają na takiej zasadzie, iż zwiększają sprawność seksualną, poprawiają drożność naczyń krwionośnych, a penis może zwiększyć swoje rozmiary i osiągnąć zadowalający stopień twardości.

Kapsułki są w stanie przełamać wszelkie bariery psychiczne, a do tego gwarantują użytkownikom długotrwałą erekcję.

Tabletki na erekcję – czemu warto je stosować?

miłość

Możliwość odbycia stosunku seksualnego to dla wielu panów bardzo ważna sprawa, więc warto do tego oczywiście dążyć. Tabletki na erekcję są przeznaczone dla dorosłych mężczyzn, którzy mają problemy z potencją i nie są w stanie ich wyeliminować. Niebieskie tabletki mogą pomóc zarówno przedstawicielom młodego, jak i bardziej doświadczonego pokolenia.

Najlepsze tabletki na erekcję to takie, które zawierają w sobie wyłącznie naturalne składniki (w tym m.in. ekstrakty ziołowe i roślinne oraz aminokwasy).

Warto porozmawiać na ten temat z doświadczonymi specjalistami i wspólnie wybrać optymalny produkt dla dorosłych mężczyzn, dzięki któremu dojdzie do swobodnego rozszerzenia naczyń krwionośnych.

Odpowiednio dobrane niebieskie tabletki znacząco poprawiają sprawność seksualną, a do tego podnoszą męską samoocenę i dodają panom odwagi w sypialnianych poczynaniach. 

Naturalne składniki dbają o to, aby nie występowały żadne skutki uboczne. Przy przekroczeniu zalecanego dawkowania można się jednak narazić na problemy żołądkowe, uderzenia gorąca, zawroty głowy, wysypkę i niestrawność.

Tabletki na erekcję – komu mogą pomóc?

Tabletki na erekcję pomogą w leczeniu zaburzeń erekcji. Nie należy się tego wstydzić, lecz czym prędzej znaleźć dla siebie skuteczne wyjście z opresji.

Leczenie zaburzeń erekcji może być dość czasochłonnym procesem, ale z pomocą wysokiej jakości suplementów diety można go nieco skrócić.

Podnieść sprawność seksualną można na wiele różnych sposobów, ale kluczowe jest to, aby nie zaszkodzić przy tym swojemu zdrowiu.

Z tego też względu panowie powinni wybierać takie tabletki, które nie tylko poprawiają sprawność seksualną i dają możliwość odbycia stosunku płciowego, ale też są odporne na skutki uboczne (duże znaczenie ma naturalny skład i dostosowanie się do zaleceń specjalisty oraz producenta).

W pierwszej kolejności użytkownicy powinni zwrócić uwagę na bezpieczeństwo stosowania zakupionego specyfiku. Tabletki powinny być stosowane na co najmniej kilkadziesiąt minut przed planowanym stosunkiem, tak aby osiągnięcie erekcji nie było w żaden sposób zaburzone. 

Najlepsze tabletki na erekcję to gwarancja wysokiej skuteczności działania, poprawy stymulacji seksualnej i pełnego zadowolenia z odbywanego stosunku seksualnego

Polecamy:

NuviaLab Vitality

Autor publikacji

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny), Uczestnik zagranicznych praktyk zawodowych z zakresu chirurgii, urologii oraz ginekologii w USA i Hiszpanii.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *