jak działają tabletki na powiększenie penisa
Blog Seks

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Zbyt mały penis to utrapienie wielu mężczyzn. Może zrujnować życie intymne, spowodować blokadę psychiczną, która nie pozwoli zbudować dobrej relacji z drugą osobą. Oczywiście na udane pożycie seksualne składa się o wiele więcej czynników niż tylko długość i rozmiar przyrodzenia. To uczucia, dopasowanie mentalne i fizyczne, potrzeby seksualne obu stron i wiele innych ważnych rzeczy. Natomiast penis w odpowiednim rozmiarze daje dodatkową gwarancję stosunków w lepszej jakości.

Optymalne rozmiary penisa

Aby doznania seksualne oby osób były optymalne, ważne jest aby członek nie był ani zbyt duży ani też za mały. Ze statystyk wynika, że przeciętnie penis w spoczynku mierzy od 5 do 15 cm, ale najczęściej występujące długości to przedział 8-12cm. To nie jedyny ważny rozmiar, istotny jest też obwód, który powinien wynosić w spoczynku średnio 2,5 cm. Większość mężczyzn mieszczących się w tych parametrach nie odczuwa dyskomfortu, tym bardziej, że w większości przypadków erekcja wyraźnie dodaje centymetrów. Problemem powstaje, kiedy rozmiary są dużo poniżej średniej.

Metody na powiększenie członka

Możliwości jest sporo, a metody bardzo różne. Można zdecydować się na operację, w czasie której chirurg przecina mocowanie penisa do wzgórka łonowego i tym samym uwalnia 1-3 cm przyrodzenia drzemiące dotąd w fałdzie skórnej. Mniej inwazyjne, ale nadal wpisujące się w kategorię zabiegów jest wstrzykiwanie silikonu czy kwasu hialuronowego oraz przeszczep tkanki tłuszczowej do prącia. Mamy jeszcze specjalne ćwiczenia oraz pompy i ekspandery, mające w sposób mechaniczny powiększyć członka.

Zabiegi są dość kosztowne, a dodatkowo nie każdy mężczyzna odważy się na taką ingerencję w jakże wrażliwym rejonie ciała. Ćwiczenia i używanie wymienionych urządzeń wymagają sporo czasu i uwagi. Dlatego też najczęściej wybieraną metodą są tabletki na powiększanie penisa, występujące na rynku suplementów w coraz większym wyborze. Wygodne, w przystępnych cenach i, co wynika opinii internautów, dość skuteczne.

Jak działają tabletki na powiększanie członka?

Na początek warto zaznaczyć, że większość z tych specyfików skomponowana jest w całości z naturalnych składników, więc nie ma zagrożenia skutkami ubocznymi. Preparaty różnią się składami, co pozwala na wypróbowanie różnych kompilacji i wybranie dla siebie najskuteczniejszej opcji.

Sprawdź najlepsze tabletki na powiększenie członka ranking

A jaka jest zasada działania takich tabletek? Podstawą jest zwykle poprawa krążenia krwi i wzmocnienie napięcia ścianek naczyń krwionośnych, stymulacja krążenia tlenku azotu i dotlenienie ciał jamistych w prąciu. To także wspomaganie tkanki mięśniowej i naprężenia skóry. Wszystkie te mechanizmy mają dobry wpływ na przyrost członka.

Jednak to nie wszystko, bo dzięki tabletkom na powiększenie penisa można zwiększyć wydzielanie testosteronu, podnieść swoje libido i poprawić jakość i długość erekcji. Te kierunki działania sprawiają, że mężczyzna wykazuje większą aktywność seksualną, co przekłada się także na zwiększenie objętości, długości a przede wszystkim sprężystości członka.

Warto przeczytać opinie o Penisizexl, opinie o GigantX i recenzję Member XXL oraz opinie o Expansil Cream

Działanie poszczególnych składników tabletek na zwiększenie penisa?

Nie sposób wymienić wszystkich ani też opisać ich wzajemnego współdziałania, ale przyjrzyjmy się tym, które najczęściej można spotkać.

  • Stymuluje wzrost poziomu testosteronu i pobudza do działania układ krwionośny.
  • Żeń-szeń. Znany od wieków stymulator poprawiający ukrwienie.
  • L-arginina. Aminokwas odpowiadający za syntezę tlenku azotu oraz uwalnianie hormonu wzrostu. Również poprawia pracę układu krwionośnego.
  • Ekstrakty z pieprzu czarnego, papryczki cayenne, szafranu czy cytryńca chińskiego. To wszystko dary natury, które pobudzają przyrost mięśni i ukrwienie ciał jamistych, zwiększają napięcie skóry i żywotność plemników.
  • Buzdyganek naziemny, korzeń maca. Poprawiają poziom hormonów, libido i jakość erekcji.
  • Cynk, diglycynian magnezu. Skutecznie dbają o jakość gruczołu krokowego i mięśni penisa.

Można długo wymieniać, ale na pierwszy rzut oka widać, że zysk to nie tylko większy rozmiar. To także lepsza sprężystość, łatwiejsze pobudzenie i erekcja.

Przeczytaj również jak powiększyć penisa oraz tabletki na erekcję ranking

Autor publikacji

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny), Uczestnik zagranicznych praktyk zawodowych z zakresu chirurgii, urologii oraz ginekologii w USA i Hiszpanii.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *