jak powiększyć penisa
Blog Seks

Jak powiększyć penisa – 7 skutecznych metod

Mężczyźni, którym zależy na powiększeniu własnego penisa mogą wybrać jedną z siedmiu skutecznych metod. Oczywiście jest to zależne od osobistych upodobań panów oraz ich potrzeb. Kluczowe jest to, aby się w to zaangażować i osiągnąć zamierzony cel.

W niektórych przypadkach penis może urosnąć nawet o kilka centymetrów. Nic dziwnego, że mężczyźni tak chętnie decydują się na wypróbowanie nowych metod, zwłaszcza jeśli nie jest to bolesne i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Oto siedem sposobów, które warto rozważyć w pierwszej kolejności.

Stosowanie pompek próżniowych

pompka próżniowa

Jedną z najbardziej popularnych metod na powiększenie członka jest stosowanie pompek próżniowych. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwłaszcza w przypadku nieco młodszych mężczyzn. Pompki są w stanie powiększyć penisa oraz zadbać o jego optymalną grubość.

Co więcej zwiększą one nie tylko obwód prącia, ale także spoowdują zwiększenie jego długości. Z pewnością skorzystają na tym partnerki, które tym samym mogą liczyć na głębsze doznania seksualne podczas penetracji.

Do wyboru są dwa rodzaje pompek, a konkretniej pompki próżniowe dzięki której dochodzi do wytworzenia podciśnienia. Tkanki ulegają rozrostowi, a penis w krótkim czasie staje się większy i grubszy. Alternatywą są pompki próżniowo-wodnw, która opiera się na wykorzystywaniu środowiska wodnego.

Tym samym jest to zdecydowanie skuteczniejsze, ale też bezpieczniejsze dla użytkowników. Każda z opisanych pompek powinna nieść za sobą satysfakcjonujące efekty i powiększają one penisa w stanie erekcji. Wystarczy z nich prawidłowo korzystać.

Przy ostatecznym wyborze warto kierować się swoim komfortem oraz bezpieczeństwem użytkowania, dlatego należy sięgać jedynie po pompki pochodzące od sprawdzonych producentów. Takie firmy wykorzystują jedynie wysokiej klasy materiały. 

Powiększenie penisa dzięki takim metodom jest jednak dość krótkotrwałe, a w stanie spoczynku długość penisa może powrócić do swoich “naturalnych” rozmiarów.

Ekspandery to podstawa sukcesu

ekspander do rozciągania penisa

Podstawą sukcesu u wielu mężczyzn mogą się okazać popularne ostatnimi czasy ekspandery. Powiększanie długości penisa w tym przypadku jest nieco rozłożone w czasie – panowie muszą dłużej czekać na powiększenie, ale w ten sposób można zyskać nawet kilka centymetrów.

Penis ulega wydłużeniu, chociaż niektórzy użytkownicy podkreślają, że zauważyli u siebie widoczny przyrost grubości członka. Powiększenie penisa ekspanderami doprowadza do zmiany rozmiaru prącia i poprawę erekcji.

Stosowanie ekspanderów ma bardzo duży sens, ponieważ efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. W przypadku pompek jest on krótkotrwały. Ekspander powinno się nosić minimum kilka godzin dziennie, więc jak widać nie dla wszystkich będzie to komfortowe rozwiązanie.

W rzeczywistości panowie mogą uznać, że nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie. Nie jest to możliwe np. przy wykonywaniu pracy fizycznej, więc wypada to sobie bardzo dokładnie przemyśleć.

Penis to najczulsza część ciała mężczyzny, która warunkuje życie seksualne – zarówno specjalne pompki, czy ekspandery zakładane nad kością łonową sprawią, że powiększanie prącia będzie całkowicie możliwe. Pamiętajmy jednak, że penis w stanie zwiotczenia powróci do naturalnych rozmiarów.

Tabletki na powiększanie penisa – jeden z lepszych sposobów

tabletka trzymana w palcach

Skuteczne powiększanie penisa jest dla wielu panów prawdziwym marzeniem. Co więcej metody powiększania penisa są zróżnicowane. Jedną z nich, której absolutnie nie można lekceważyć są skutecznie działające tabletki na powiększanie penisa.

Dzięki nim można nie tylko doprowadzi do zwiększenia rozmiaru penisa, ale także sprawdzają się przy leczeniu zaburzeń erekcji. Sprawiają one, że przepływ krwi od nasady penisa aż po jego koniec znacznie się zwiększa, powodując nie tylko mocniejszą erekcję, ale także doprowadzając do powiększenia penisa.

Jeśli o tym mowa to warto sięgać jedynie po tabletki o naturalnym składzie. Każdy użytkownik powinien sprawdzić ich skład, tak aby mieć pewność, że nie jest się uczulonym na żaden ze znajdujących się w nich składników. Najlepiej skonsultować to ze specjalistą.

Naukowcy odkryli szereg wyciągów roślinnych i ziołowych, które sprawdzają się w momencie, kiedy mężczyzna cierpi na kompleks małego penisa. Tabletki przynoszą zadowalające efekty, a także gwarantują wyższą samoocenę.

Jeśli więc Twój członek mierzy mniej, niż być tego chciał, to z pomocą tabletek możesz to całkowicie zmienić. Ich skuteczność została wielokrotnie potwierdzona, a erekcja stanie się o wiele silniejsza. Przyjemność z seksu będzie nie do opisania.

Tabletki wcale nie należą do najdroższych metod na powiększenie penisa, za to można je zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Znajdują się w nich np. ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół. Odpowiadają za stymulację procesów metabolicznych.

Na skutek tego do penisa dopływa zdecydowanie więcej krwi, dzięki czemu staje się większy, twardszy i grubszy. Zadowoli to nie tylko mężczyzn, ale też kobiety. Seks będzie pełen wrażeń i zakończy się pożądanym orgazmem. Panowie będą mogli powiększyć penisa w sposób naturalny, a w stanie erekcji będzie on zawsze gotowy do działania.

Tabletki bardzo często zawierają w sobie minerały, a także występują z dodatkiem aminokwasów i witamin. Coś dla siebie znajdą zarówno przedstawiciele młodszego pokolenia, jak i znacznie bardziej doświadczeni panowie.

Tabletki gwarantują to, że prącie powiększy się bez najmniejszych problemów (o 1-2 centymetry, chociaż zależy to od konkretnego produktu), ale też solidną erekcję i zwiększenie doznań seksualnych.

Kluczowe jest to, aby postępować zgodnie z zaleceniami specjalistów i informacjami zawartymi na ulotkach (nie należy przestrzegać zalecanych dawek dziennych).

Stosowanie tabletek minimalizuje powikłania, gdyż skład tabletek bazuje jedynie na naturalnych składnikach. Gwarantują one nie tylko powiększenie penisa, ale także doprowadzają do umocnienia erekcji.

Tabletki to z pozoru najprostsze rozwiązanie w celu powiększenia członka – z pewnością bezpieczniejsze niż pompy próżniowe. Pozwolą one na zdobycie pewności siebie, a kompleks małego członka odejdzie w zapomnienie.

Warto przeczytać recenzję i opinie o PeniSizeXL, GigantX i Member XXL oraz Expansil Cream

Powiększenie penisa przy pomocy kwasu hialuronowego

Kolejnym rozwiązaniem jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Ten rodzaj kwasu jest chętnie wykorzystywany w gabinetach medycyny estetycznej i styczność z nim ma wiele kobiet. Kwas hialuronowy jest naturalną i bezpieczną substancją, którą można wykorzystać celem powiększania penisa.

Jeśli ktoś marzy o dużym i grubym penisie powinien zdecydować się na wskazany wyżej zabieg. Co najważniejsze musi być on wykonany przez uznanego i doświadczonego specjalistę. Dochodzi do tego w znieczuleniu miejscowym, a więc pacjent nie będzie odczuwał żadnego dyskomfortu.

Powiększenie penisa kwasem doprowadza w kilka minut do zmiany rozmiaru penisa. Efekty są z pewnością nieco szybsze niż stosowanie tabletek, jednak istnieje ryzyko tego, że mogą pojawić się pewne powikłania.

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu w prącie i nie powinien trwać dłużej niż 40-45 minut, a po jego wykonaniu konieczna jest drobna regeneracja, np. pod postacią masażu. Skorzystanie z tej metody gwarantuje satysfakcjonujące efekty, ponieważ penis urośnie o około 2 centymetry, ale zyska również na grubości (nawet do 5 centymetrów).

Kluczową informacją dla zainteresowanych mężczyzn jest to, że zabieg powinien być powtórzony minimum po okresie jednego roku od pierwszej aplikacji. Po powiększaniu penisa kwasem hialuronowym zaleca się również wstrzemięźliwość seksualną (nawet do 4 tygodni).

Warto słuchać wykwalifikowanego specjalisty i postępować ściśle według otrzymanych wskazówek. Powiększenie członka w ten sposób z pewnością powinno panów usatysfakcjonować.

Szereg rozmaitych ćwiczeń domowych

Ćwiczenia na powiększenie penisa to kolejny sposób, którym mężczyźni mogą zwiększyć długość penisa. Korzystnym wyborem dla większości mężczyzn będą oczywiście rozmaite ćwiczenia domowe na powiększenie członka, które można wykonywać w domu.

Ich atutem jest to, że są dostępne w bardzo dużych ilościach i można je wykonywać o dowolnej porze dnia lub nocy, zależnie od tego, kiedy ma się na to wolny czas. Przy ćwiczeniach rozciągających warto jednak zachować ostrożność, by przypadkiem nie pojawiły się jakieś dolegliwości.

Ćwiczenia na powiększenie penisa nie muszą być nadzorowane przez doświadczonych trenerów, chociaż warto pamiętać o prawidłowej technice i przestrzeganiu kluczowych zasad. Wśród najpopularniejszych ćwiczeń na powiększanie penisa znajdują się:

  • rozciąganie – jedna z najchętniej wykorzystywanych metod, dzięki której penis może urosnąć o 2-3 centymetry. Wszystko opiera się na chwyceniu główki penisa i rozciąganiu jej w każdą ze stron. Rozciąganie nie powinno sprawiać dyskompfoeru i musi trwać przez minimum 5-15 sekund. Ćwiczenie należy wykonywać w kilku seriach, zależnie od stopnia zaawansowania i chęci powiększania penisa.
  • metoda Kegla – polega na spinaniu mięśnia Kegla przez kilka sekund. Takich serii powinno być minimum 20-30 dziennie. Warto to sobie zapisać na kartce i powiesić ją w widocznym miejscu, aby o tym nie zapominać. Brak zaangażowania we wspomniane ćwiczenie zakończy się totalnym fiaskiem,
  • metoda rotacyjna – rozciąganie członka polega na zastosowaniu techniki rotacyjnej. Penisa należy rozciągać przez około 30 sekund zgodnie ze ruchem wskazówek zegara. Następnie robi się to przez ten sam okres czasu – w drugą stronę. Ważne jest to, aby wykonywać minimum 5-8 obrotów dziennie,
  • stosowanie ciężarków – ćwiczenie przeznaczone dla nieco bardziej zaawansowanych osób. Polega na wykorzystywaniu specjalnie zaprojektowanych ciężarków, dzięki którym można z powodzeniem rozciągnąć swojego członka. Jest to dość niebezpieczna, ale za to niezwykle skuteczna metoda, dlatego nie zaleca się jej wykonywać u osób początkujących. Warto to skonsultować z kimś bardziej doświadczonym i zadbać o swoje bezpieczeństwo,
  • metoda wsteczna – skóra penisa powinna być naciągnięta w stronę ludzkiego ciała, a pozycja utrzymana przez około 10-15 sekund. Pomiędzy powtórzeniami warto stosować kilkunastosekundowe przerwy. Zaleca się wykonywać około 10 powtórzeń dziennie.

Jak widać takich ćwiczeń na powiększanie penisa jest bardzo dużo, więc wystarczy znaleźć odpowiednie dla siebie i zabrać się za ciężką pracę. Istotne jest to, aby podejść do sprawy na poważnie i zachować stuprocentową regularność.

To naturalna metoda, która usatysfakcjonuje każdego mężczyznę i nie powinna przysporzyć bólu. Oczywiście nie zagwarantuje ona takich samych efektów jak tabletki, jednak powiększenie penisa w ten sposób jest jak najbardziej możliwe.

Być może strzałem w dziesiątkę okaże się operacja chirurgiczna?

Dla niektórych osób strzałem w dziesiątkę okaże się operacja chirurgiczna, chociaż zdecydowana większość mężczyzn stara się tego unikać. Zwykle wybierają oni tabletki lub ćwiczenia na powiększenie rozmiaru prącia i erekcji.

Takie operacje są realizowane jedynie w wyspecjalizowanych klinikach. Zajmują się tym osoby z należytymi uprawnieniami, kwalifikacjami i dużym doświadczeniem. Możesz zrobić taki zabieg, jednak pamiętaj, że nie jest on całkowicie bezbolesny.

Nie zawsze efekty okażą się w pełni satysfakcjonujące, a operacja niesie za sobą ryzyko wystąpienia zakażenia, deformacji penisa lub trwałej impotencji. Warto to sobie kilka razy przemyśleć. Operacja w gruncie rzeczy nie jest zbyt skomplikowana i jest dostępna w dwóch różnych wersjach:

  • poluzowaniu ulega więzadło procowate i wieszadłowe. Dzięki temu wyciąga się ukrytą część penisa na zewnątrz i zyskuje się tym samym na długości (około 2-3 centymetry),
  • pobiera się tłuszcz z konkretnej partii męskiego ciała i wszczepia się go w penisa. Ta metoda jest znacznie bezpieczniejsza i popularniejsza, a do tego skuteczniejsza. Poprawia się nie tylko długość członka, ale też jego obwód.

Jak widać taka decyzja nie powinna być podejmowana zbyt pochopnie. Najlepiej poradzić się uznanych autorytetów ze świata medycyny. W pierwszej kolejności warto sięgać po metody domowe, a dopiero gdy podjęta próba zakończy się porażką zdecydować się na operację chirurgiczną. 

Jak powiększyć penisa w domu? – aktywność fizyczna

Jeśli panowie nie są przekonani do stosowania tabletek to ostatnią metodą na powiększanie penisa – i spalenie tłuszczu – jest praktykowanie aktywności fizycznej, niezależnie od wieku mężczyzny. Stałe ruszanie się i pobudzanie ciała do działania to podstawa sukcesu.

Aktywność fizyczną można praktykować na wiele sposobów, np. poprzez bieganie, pływanie, jazdę na rowerze, nordic walking, jazdę na rolkach, itd. Co najważniejsze, aktywność fizyczna nie powoduje skutków ubocznych, a ćwiczenia mogą sprawić, że obwód i długość prącia znacznie się zmieni.

Ćwiczenia zapewniają lepsze dotlenienie organizmu i ukrwienie różnych części ciała, w tym prącia. Każdy mężczyzna będzie w stanie zadbać o dużo lepsze samopoczucie i zdrowe ciało.

Jednocześnie nabierze większą ochotę na seks i zatroszczy się o to, aby rozmiar jego członka urósł (około o 1 centymetr). To bezinwazyjna i bezbolesna metoda – podobnie jak stosowanie tabletek – która nie wymaga od zainteresowanych większego poświęcenia i dużo wolnego czasu. Aktywność fizyczną można propagować w domu, np. przy pomocy bieżni elektrycznej czy też magnetycznego rowerka. 

Jak widać wymienionych zostało już siedem najpopularniejszych sposobów na powiększanie prącia – od tabletek po zabiegi chirurgiczne, więc wypada je sobie dobrze przeanalizować i na podstawie zebranych danych wybrać ten najkorzystniejszy.

Niektóre metody można ze sobą skutecznie łączyć. Wiele zależy od męskich potrzeb oraz wyznaczonych celów. W razie jakichś wątpliwości warto udać się do specjalisty i skonsultować z nim ostateczną decyzję. 

Polecamy: ranking tabletek na erekcję

Autor publikacji

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny), Uczestnik zagranicznych praktyk zawodowych z zakresu chirurgii, urologii oraz ginekologii w USA i Hiszpanii.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *