boombreast opinie
Blog Uroda

BOOMBREAST – Opinie, Cena, Efekty

BoomBreast to nowy na rynku lek powiększający piersi o bezpiecznym składzie i rozsądnej cenie. Czy BoomBreast to dobry zakup czy strata pieniędzy? Mamy dla Ciebie kilka opinii i recenzji.

BOOMBREAST – CO TO JEST I JAK DZIAŁA?

Boombreast to suplement zwiększający piersi, który działa poprzez podniesienie poziomu hormonów, powodując aktywację gruczołów sutkowych, a tym samym zwiększenie rozmiaru biustu.

Tabletki Boombreast składają się w całości z naturalnych składników, a więc zamiast estrogenów, są wykonane z formy roślinnej o zmniejszonych skutkach ubocznych – fitoestrogenów.

Działanie tabletki, które nie ogranicza się tylko do zwiększenia rozmiaru piersi, ale również do zwiększenia produkcji kolagenu, dając naturalny efekt push-up do piersi.  

boombreast tabletki powiększające biust

Kup w najniższej cenie na stronie producenta

Według producenta, pierwsze efekty można zauważyć już po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia suplementacji. Jest to doskonały wynik w porównaniu z podobnymi tabletkami na wzmocnienie biustu dostępnymi na rynku bez recepty.

BOOMBREAST – OPINIE

Od momentu wprowadzenia nowego produktu na rynek, mieliśmy kilka opinii i recenzji klientów, którzy zaczęli go używać. Oto nasz przegląd opinii klientów

“Jestem bardzo zadowolona z tabletek BoomBreast. Zaczęłam je stosować kilka miesięcy temu i już teraz widzę, że moje piersi są dużo jędrniejsze.”

“Zaczęłam używać tych tabletek od 4 miesięcy i wyniki są niesamowite. Przez całe moje życie zawsze miałam problemy z małymi piersiami, ale dzięki temu suplementowi mam teraz idealny biust!”

“Zaczęłam stosować BoomBreast zaledwie kilka tygodni temu, a już widzę wzrost biustu. Produkt jest niesamowity.”

JAK STOSOWAĆ BOOMBREAST? – DAWKOWANIE PREPARATU

Stosowanie suplementów boombreast jest proste. Powinniśmy przyjmować dwie kapsułki dziennie, jedną rano, a drugą wieczorem, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Mieszankę należy popijać dużą ilością wody (ok. 200-300 ml). Przyjmowanie tabletek, a w szczególności tabletek boombreast, poprawia wchłanianie składników odżywczych, jednocześnie obniżając ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Dzienna dawka proponowana przez producenta wynosi do 6 kapsułek, co odpowiada 446 mg estrogenów roślinnych, 7,2 mg aktywnej cząsteczki genisteiny i 70 mikrogramów flawonoidów.

Przy 100 mg na tabletkę, tygodniowa dawka wynosi 30 tabletek. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania. Stosowanie większych ilości niż sugerowane może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, ale nie zmieni skuteczności leku.

SKŁAD TABLETEK BOOMBREAST – BEZPIECZNY DLA ZDROWIA?

boombreast cena

Skład tabletek boombreast jest jedną z ich największych zalet. Przede wszystkim do produkcji preparatu użyto wyłącznie naturalnych składników bez syntetycznych hormonów, co zdecydowanie podnosi jego bezpieczeństwo.

Preparat boombreast skutecznie wspomaga wydzielanie estrogenów, poprawia mikrokrążenie i zwiększa syntezę kolagenu, czego efektem są pełniejsze i jędrniejsze piersi oraz delikatniejsza skóra w okolicy dekoltu.

Jakie składniki znajdziemy w produkcie?

  • Boombreast pigułki muszą zawierać ekstrakt z nasion kozieradki, który znajduje się w wielu leków wzmacniających biust. Kozieradka jest wysoki w fitoestrogenów roślin, które są naturalne estrogenów analogów. Ma naturalną zdolność do zwiększenia produkcji hormonów i stymulować wzrost gruczołów piersiowych.
  • Ekstrakt z nasion kopru włoskiego – Koper włoski, podobnie jak kozieradka, zawiera fitoestrogeny, które odgrywają istotną rolę w pigułkach wzmacniających biust. Koper włoski podnosi również poziom prolaktyny w organizmie.
  • Izoflawony zawarte w czerwonej koniczynie są odpowiedzialne za działanie gruczołowe. Badania sugerują, że może ona pomóc w zwiększeniu rozmiaru piersi.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego
  • Ekstrakt z kory wierzby białej
  • Ekstrakt z korzenia pochrzynu dzikiego
  • Witamina C, Żelazo, Witamina E, Witamina A, Mangan, Witamina B6

GDZIE KUPIĆ BOOMBREAST BEZPIECZNIE I W DOBREJ CENIE?

boombreast tabletki powiększające biust

Odbierz darmowe opakowanie

Preparaty na powiększanie biustu rzadko są dostępne w aptekach czy drogeriach stacjonarnych. Tabletki Boombreast to jedna z niewielu opcji.

Koszt opakowania suplementu boombreast to 129 zł. Jedno opakowanie starczy Ci na 30 dni, a warto również zaznaczyć, że jest to najbardziej opłacalna kuracja powiększająca piersi dostępna bez recepty.

Tylko zakup bezpośrednio od producenta (www.boombreast.pl) może zapewnić, że otrzymasz oryginalny przedmiot.

Kupowanie na oficjalnej stronie produktu ma również kilka zalet. Przede wszystkim możemy skorzystać z rabatów producenta i kupić dodatkowe opakowania tabletek po obniżonej cenie.

Jeśli kupimy trzy opakowania na raz, a nie jedno na miesiąc, miesięczny koszt wyniesie 387,00 zł w porównaniu do 259,00 zł, czyli o 33% mniej.

Zestaw zawierający aż 6 tabletek boombreast jest również bardziej przystępny cenowo i wynosi zaledwie 400 zł.

Q&A – ODPOWIADAMY NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA PIERWSZE EFEKTY?

Producent tabletek boombreast twierdzi, że pierwsze efekty mogą pojawić się w ciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia leczenia. Należy jednak pamiętać, że boombreast jest naturalnym suplementem diety składającym się z substancji roślinnych pochodzących z ziemi, dlatego też wyniki mogą się różnić w zależności od reakcji każdej osoby. Jak najlepiej wykorzystać augmentację piersi tabletki? Należy przestrzegać wszystkich zaleceń producenta. Nie należy stosować tych tabletek przez ponad pół roku bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

CZY PRODUKT JEST BEZPIECZNY?

Preparat oparty jest na składnikach roślinnych, które są substancjami całkowicie naturalnymi, dlatego są bezpieczne dla każdego. Jedynie kobiety w ciąży powinny unikać stosowania tabletek na powiększenie piersi boombreast, aby uniknąć wszelkich możliwych zagrożeń.

GDZIE PRODUKT JEST PRODUKOWANY?

Produkt jest wytwarzany w Polsce z zachowaniem wszelkich rygorystycznych norm jakościowych. Producent gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość swojego produktu, a także poufność danych osobowych. Ponadto, boombreast można łatwo kupić od zaufanego dostawcy na oficjalnej stronie internetowe.

CZY UZYSKANE POWIĘKSZENIE PIERSI JEST TRWAŁE?

Niestety, tak nie jest. Powiększenie piersi wykonane poprzez podniesienie poziomu estrogenów nie jest trwałe i może ostatecznie powrócić do pierwotnego rozmiaru wraz ze spadkiem poziomu hormonów. Jedynie operacja wszczepienia implantów piersi zapewnia nieodwracalne rezultaty. Należy jednak wziąć pod uwagę koszty operacji i długi okres rekonwalescencji bezpośrednio po niej.

Idealna może być terapia podtrzymująca. Idealna dawka standardowa dla biustu to trzy kapsułki dziennie, natomiast dawka podtrzymująca to na przykład tylko jedna kapsułka dziennie.

NA JAK DŁUGO WYSTARCZY 1 OPAKOWANIE?

Boombreast to bardzo opłacalne rozwiązanie. Za cenę 129 zł otrzymasz opakowanie zawierające 60 kapsułek, w którym znajdują się zaledwie 2 kapsułki dziennie. W ten sposób zakup jednego opakowania wystarcza na 30 dni stosowania.

Niektórzy zażywają więcej niż zalecane ilości, ale nie ma to większego sensu. Zwiększanie ilości nie ma wpływu na szybkość i intensywność efektów, ale może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.

CZY TABLETKI BOOMBREAST POWODUJĄ SKUTKI UBOCZNE DLA ZDROWIA?

Tabletki Boombreast wykonane są w całości z dobrze znanych, bezpiecznych dla zdrowia związków, takich jak kozieradka, koper włoski, witamina C, mangan i żelazo.

Substancje te nie powinny szkodzić zdrowym ludziom. Warto jednak zauważyć, że nawet naturalne i zwykle uważane za bezpieczne składniki mogą w pewnych okolicznościach wywoływać niepożądane reakcje. Na przykład nasiona kozieradki lub kopru włoskiego mogą wywoływać reakcje alergiczne i wysypki skórne, a wierzba biała może powodować nudności lub biegunkę.

Przed zażyciem jakiegokolwiek suplementu przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania, aby sprawdzić, czy jego stosowanie jest dla Ciebie bezpieczne. Jeśli nadal nie masz pewności co do jego stosowania, skonsultuj się z lekarzem.

CZY BOOMBREAST TO WARTY ZAKUPU PRODUKT?

Naturalny i kompletny skład Boombreast jest bezsprzecznie lekiem, który wymaga uwagi, dlatego też znalazł się na 1 miejscu w naszym rankingu tabletek na powiększanie biustu. Składniki tabletek Boombrest mają potężne działanie; nie tylko wspomagają rozwój piersi, ale także poprawiają ich jędrność i pełność.

Zobacz:

ProBreast Plus
BooUps

Autor publikacji

Specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Prowadzi swoją klinikę w centrum Krakowa.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *