probreast plus opinie
Blog Uroda

ProBreast Plus – opinie, cena, efekty, skład

Każda kobieta pragnie mieć piękne, jędrne i ogromne piersi. Nie ma w tym nic dziwnego. Duże i pięknie prezentujące się piersi nie od dziś kojarzone są ze zdrowiem i urodą. Odpowiednia suplementacja jest jednym z podejść do powiększania i ujędrniania piersi.

ProBreast Plus to suplement diety, który zawiera szereg związków niezbędnych do optymalnego rozwoju tkanki piersi. W następnym poście przyjrzymy się analizie tej pigułki i zobaczymy jak działa i jakie składniki aktywne są w niej zawarte.

PROBREAST PLUS – CO TO JEST I JAK DZIAŁA?

Probreast plus nie jest taki sam, jak inne rozwiązania powiększające piersi, którym się przyjrzeliśmy. Dlaczego?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że ma pełne podejście, w tym zarówno wewnątrz i na zewnątrz działań. Partia zawiera nie tylko kapsułki, ale także krem, który ma być stosowany bezpośrednio na obszarze dekoltu.

probreast plus cena

Kup w najniższej cenie

Tabletki dostarczają naturalne, bezpieczniejsze dla zdrowia odpowiedniki estrogenów – fitoestrogeny. Podnosi to poziom estrogenów i stymuluje gruczoły piersiowe.

Zastosowany w zestawie krem zawiera fitoestrogeny pochodzenia roślinnego, witaminy i minerały oraz składniki wspomagające syntezę elastyny i kolagenu. Krem w naturalny sposób napina skórę w okolicach biustu, dzięki czemu piersi stają się jędrniejsze i większe. 

Polecamy: najlepsze tabletki na powiększenie biustu – ranking

Według zapewnień samego producenta, tabletki probreast plus mogą spowodować powiększenie piersi o jeden lub trzy rozmiary bez interwencji chirurgicznej.

Po dwóch tygodniach mogą pojawić się pierwsze efekty działania preparatu, ale aby w pełni skorzystać z terapii, należy odczekać nawet 2-3 miesiące.

JAK STOSOWAĆ TABLETKI PRO BREAST PLUS

Dawkowanie produktu jest proste, jednak musimy pamiętać, że w zestawie otrzymujemy nie tylko tabletki, ale również krem do stosowania bezpośrednio na piersi. W przypadku suplementu stosujemy 2 kapsułki dziennie. Najlepiej spożywać je wraz z posiłkiem lub krótko po nim. Zmniejszamy w ten sposób prawdopodobieństwo wystąpienia problemów żołądkowych.

Z kolei przyjmowanie preparatu z posiłkiem może zwiększyć wchłanianie. Kapsułki należy popić dużą ilością wody (200-300 mL).

Producent zaleca stosowanie balsamu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Niewielką ilość kremu nanieść na biust aż do linii ramion okrężnymi ruchami.

To już wszystko. Jednak nalegamy, aby nie używać większych dawek niż te zalecane przez producenta, ponieważ może to nie przyspieszyć wyniki, ale jednak będzie bardziej kosztowne niż sugerowana dawka.

SKŁAD TABLETEK ORAZ KREMU NA POWIĘKSZENIE BIUSTU PROBREAST PLUS

W tabletkach ProBreast Plus zastosowano wyłącznie naturalne składniki o wysokiej zawartości fitoestrogenów, co jest korzystne, ponieważ nadmierna ekspozycja na estrogeny może przyczynić się do rozwoju raka piersi.

Musimy pamiętać, że zestaw, który otrzymujemy to nie tylko suplement w postaci żelowych kapsułek, ale również krem do stosowania bezpośrednio na okolice dekoltu. Skład kremu jest bardzo podobny do składu tabletek.

SKŁAD SUPLEMENTU DIETY PROBREAST PLUS:

 • Ekstrakt z kozieradki
 • Ekstrakt z izoflawonów sojowych
 • Ekstrakt z szyszek chmielu
 • Kmin rzymski
 • Koper włoski
 • L-tyrozyna
 • Witamina B6
 • Witamina E

SKŁAD KREMU PROBREAST PLUS ZAWIERA M.IN.:

 • Ekstrakt z nagietka lekarskiego
 • Wyciąg z szyszek chmielu
 • Witamina E
 • Olej z nasion słonecznika
 • Olej migdałowy

PROBREAST PLUS GDZIE KUPIĆ I ILE KOSZTUJE

probreast plus cena

Kup w najniższej cenie

Koszt ProBreast Plus należy do najdroższych produktów na zwiększenie biustu na rynku. Jednomiesięczna kuracja tą tabletką kosztuje 239 zł. Jest to jednak tylko kwestia pozorów, ponieważ w ramach opakowania otrzymujemy również preparat w postaci kremu do stosowania bezpośrednio na piersi.

Na stronie internetowej producenta można uzyskać specjalne oferty na trzy lub sześć sztuk ProbreastPlus.

30-dniowy zapas tabletek i kremu kosztuje 239 zł, co wystarcza na 30 dni stosowania. Z kolei zakup zestawu może być sporą oszczędnością, jeśli poważnie myślisz o przeprowadzeniu pełnej kuracji trwającej nawet dwa lub trzy miesiące.

Jak to wygląda w praktyce? Zamawiając jednorazowo trzy artykuły zaoszczędzimy 239,00 zł, a za wszystkie zapłacimy tylko 478,00 zł. Cena za 6 produktów wyniesie 717,00 zł, co stanowi obniżkę o 50%.

Jak długo stosować preparat?

Producent zaleca przyjmowanie 1000 miligramów kremu i kapsułek łącznie przez okres maksymalnie trzech miesięcy. Przez co najmniej miesiąc po tym okresie należy zaprzestać suplementacji. Zgodnie z danymi podanymi przez producenta pierwsze efekty stosowania leków powinny być widoczne po około dwóch tygodniach. Zwiększenie objętości piersi o maksymalnie 2 rozmiary odnotowuje się po tym okresie.

Jeśli po dwóch miesiącach masz inne wyniki lub nie osiągnąłeś pożądanych celów, zalecamy konsultację ze specjalistą, który pomoże Ci określić, czy zmiana leczenia jest konieczna.

Pro Breast Plus nie powinien powodować żadnych negatywnych skutków, choć w przypadku przyjmowania go w dawkach przekraczających zalecane, mogą wystąpić problemy trawienne. Jeśli jakiekolwiek negatywne skutki uboczne zostały spowodowane przez suplement diety, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania. Jeśli to nie pomoże im odejść na własną rękę, należy udać się do lekarza tak szybko, jak to możliwe.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu

ProBreast Plus są wykonane z naturalnych składników, ale istnieją pewne ograniczenia. Są one następujące:

 • Osobom poniżej 18 roku życia nie zaleca się stosowania tego produktu, ponieważ jeśli dojrzewanie płciowe nie zostało jeszcze zakończone, suplementy będą szkodliwe. Zmiany w poziomie hormonów, które mogą wystąpić w wyniku stosowania suplementów mogą prowadzić do poważnych skutków i w rezultacie wymagają natychmiastowej opieki medycznej.
 • Kremów i tabletek na powiększenie biustu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Wynika to z braku badań nad wpływem substancji czynnych na rozwój dziecka we wczesnych etapach wychowania.
 • Cukrzyca, rak piersi, niezdolność do krzepnięcia krwi, nadciśnienie i inne dolegliwości są związane z obecnością pewnych chorób. W takich okolicznościach stosowanie suplementu powinno być poprzedzone badaniem lekarskim i konsultacją.

Zobacz również:

Boombreast

Booups

Autor publikacji

Specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Prowadzi swoją klinikę w centrum Krakowa.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *