whitify opinie
Blog Uroda

Whitify zestaw do wybielania zębów – Opinie, Cena, Efekty

Obecnie posiadanie śnieżnobiałego uśmiechu ma ogromne znaczenie dla wizerunku, niemniej jednak również celem nawiązywania relacji z innymi osobami. Nie bez powodu uważa się, iż ludzie mający białe uzębienie nawiązują łatwo nowe relacje, szybko znajdują dobrze płatne zatrudnienie i cieszą się większym szczęściem. Nie jest to jednak problem, którego nie można się pozbyć. W gabinecie każdego stomatologa, możemy poddać się wybielaniu zębów. Nie trzeba jednak koniecznie udawać się do specjalisty. Na rynku od pewnego czasu, istnieje bowiem produkt noszący nazwę Whitify. Co to jest i w jaki sposób działa? Jaki ma skład? Jakie są opinie na jego temat? Na te i inne pytania dotyczące produktu Whitify, postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Co to jest Whitify i jak działa?

Whitify to nowoczesne urządzenie posiadające lampkę LED o niewielkim rozmiarze, które umożliwia wybielenie zębów bez opuszczania miejsca zamieszkania. Zestaw Whitify został wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie. Specjalistom, udało się opracować żel, który jest bardzo skuteczny, ale także bezpieczny podczas użytkowania. W składzie Whitify znajdziemy ekstrakty roślinne, które wspierają odpowiednie dbanie o zdrowie jamy ustnej. 

whitify cena

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz !

Zasadniczo produkt Whitify, nie jest żadnym cudownym środkiem mającym za zadanie odświeżyć wygląd uzębienia w ekspresowym tempie. W pewnym sensie będzie to takie samo rozwiązanie, jak to używane w gabinetach stomatologicznych. Specjalny żel wybielający Whitify, aktywowany zostaje za sprawą działania światła. Takie same zabiegi, wykonuje się w gabinecie stomatologicznym, chociaż z pewnością w takiej sytuacji wykorzystuje się różne inne metody, w tym chociażby tak zwane piaskowanie.

Firma produkująca Whitify jest w stanie zagwarantować użytkownikom, iż już po upływie sześciu dni od pierwszego zabiegu, iż ich zęby staną się znacznie bardziej białe. To sporo czasu, co jest z pewnością warte podkreślenia. Wybierając się do lekarza stomatologa, mamy pewność, że od razu zobaczymy efekty wybielania. W przypadku Whitify mamy, jednakże do czynienia z produktem do użytku domowego, który nie będzie wymagał przeprowadzania kontroli przez specjalistę.

Jaki jest skład Whitify?

Skład produktu Whitify, to tylko substancje o naturalnym pochodzeniu mające działanie wybielające. W tymże preparacie, nie zabraknie również ekstraktów roślinnych, które mają za zadanie wspierać zachowanie zdrowia w obrębie jamy ustnej. Żel noszący nazwę Whitify, wzmacnia ochronę przeciwbakteryjną, odświeża nasz oddech, ale także potrafi złagodzić powstałe podrażnienia. Poza tym, Whitify nie powoduje nadwrażliwości zębów. Z całym składem tego produktu, można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Jak stosować Whitify?

Przeprowadzenie zabiegu wybielania uzębienia z użyciem produktu Whitify, nie stanowi większego problemu. Jego producent gwarantuje nam, iż całość procesu potrwa do pół godziny. Zanim zaczniemy zabieg Whitify, musimy tylko mieć na uwadze konieczność dokładnego wymycia zębów i solidnego ich wypłukania. Kolejne procedury, wyglądają jak niżej:

  • żel obecny w strzykawce Whitify, należy rozprowadzić bardzo dokładnie na wkładce, którą umieszcza się na uzębieniu,
  • nakładka musi zostać przymocowana w lampie, zaś później konieczne jest jej umieszczenie na zębach,
  • po uruchomieniu lampy Whitify, nakładka winna pozostać na uzębieniu około 30 minut,
  • po upływie wymaganego czasu, należy wyłącznie wyłączyć lampę oraz usunąć nakładkę Whitify.

Jakie są efekty stosowania Whitify?

Jeśli chodzi o efekty zastosowania produktu Whitify, to będą one do zauważenia już po jednorazowym użyciu – uzębienie staje się jaśniejsze, a po trzecim zastosowaniu rezultat będzie wręcz oszałamiający. Po upływie sześciu dni użytkowania Whitify, uzębienie zostanie wybielone o 4-5 tonów. Poza tym, zestaw Whitify, jest zupełnie bezpieczny. Producent podkreśla na każdym kroku, iż jest to przede wszystkim efekt laboratoryjnego dobrania jego składu. Opisywany produkt, może wybielać uzębienie, a przy tym nie spowoduje jego nadwrażliwości po przeprowadzonym zabiegu. Ponadto, jest on bezpieczny dla szkliwa.

Dlaczego warto wybrać Whitify?

Produkt Whitify przynosi szybkie rezultaty, a ponadto jest znacznie bardziej skuteczny niż dostępne na rynku wybielające pasty. Warto mieć na uwadze, iż Whitify jest tańszym sposobem na uzyskanie śnieżnobiałego uzębienia od wybielających zabiegów w gabinecie dentysty. Proces wybielania szkliwa z zastosowaniem Whitify, nie przyczynia się do dyskomfortu i jest zupełnie bezpieczny. Zestaw Whitify może efektownie rozjaśnić całość łuków zębowych, ale także i zęby pojedyncze. Celem uzyskania rewelacyjnych rezultatów wystarczające będzie wyłącznie 6-dniowe stosowanie Whitify w sesjach po pół godziny. Sporym plusem produktu Whitify będzie to, iż nie tylko nada on przepiękną biel, ale również zadba i ochroni nasze zęby.

Czy produkt Whitify jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne?

Skorzystanie z produktu Whitify, nie jest w żadnym wypadku ryzykowne. Produkt ten jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i nie wywołuje żadnych ubocznych efektów. Skład żelu Whitify bardzo dokładnie przetestowano i co istotne, zaleca się go nawet do wrażliwego uzębienia.

Jakie są opinie na forum i w Internecie o Whitify?

Whitify, nie jest nowym produktem. Biorąc pod rozwagę fakt, iż Whitify dostępne jest od dłuższego czasu, znalezienie opinii w jego temacie, nie będzie żadnym kłopotem. Jak więc produkt ten jest oceniany? Oczywiście, że pozytywnie. Użytkownicy Whitify chwalą możliwość otrzymania za jego sprawą dobrze widocznych, ale i szybkich rezultatów, dołączając często fotografie zębów przed, jak i po przeprowadzonym zabiegu.

Gdzie kupić i jaka jest cena Whitify?

whitify cena

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz !

Opisywany zestaw można nabyć tylko na oficjalnej stronie producenta. Zakup w sposób bezpośredni, stanowi gwarancję otrzymania oryginalnego produktu, który spełnia przypisywane mu właściwości. Koszt zakupu Whitify, to 169 zł razem z dostawą. Warto mieć na względzie, że takie rozwiązanie jest znacznie tańsze, niż odbywanie wizyt w gabinetach stomatologów.

Zobacz:

Whitify Strips

Whitify Carbon

Autor publikacji

Lekarz stomatolog z 8 letnią praktyką lekarską. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie prowadzi swoją klinikę stomatologiczną w Toruniu.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *