whitify strips opinie
Recenzje

Whitify Strips paski wybielające zęby – Opinie, Cena, Efekty

Co to jest i jak działa Whitify Strips?

Whitify Strips jest to nowoczesny specyfik w formie pasków wybielających zęby. Jak twierdzi producent, preparat jest w stanie w ciągu tygodnia rozjaśnić przebarwienia szkliwa nawet o kilka odcieniu. W każdym opakowaniu znajduje się aż 28 pasków, co w wystarcza na odbycie 2- tygodniowej kuracji. Paski Whitify Strips są znakomitą alternatywą dla innych metod wybielania zębów. 

Dzięki nim można w bezpieczny sposób uzyskać efekt śnieżnobiałych zębów. Co ważne, preparat jest niezwykle prosty w użytkowaniu. Za pomocą Whitify Strips można w tani sposób wybielić zęby w domu, uzyskując pożądany biały uśmiech. Warto podkreślić, iż paski są w pełni bezpieczne w stosowaniu. To innowacyjny produkt, bazujący na tych samych substancjach, które wykorzystywane są w profesjonalnych gabinetach dentystycznych, co jest dowodem na ich skuteczność. W specyfiku Whitify Strips znalazły się bezpiecznie dla szkliwa substancje, które pozostawiają zęby białe i lśniące. W opakowaniu znajduje się też wzornik odcieni, dzięki czemu można porównać odcień zębów przed i po kuracji.

Paski Whitify Strips rozjaśniają różnej maści przebarwienia powstałe przez palenie papierosów, picie kawy czy herbaty. Regulacja aplikacja pasków na górne i dolne zęby pozwala na wybielenie ich nawet o 7 odcieni.

Jaki jest skład Whitify Strips?

Produkt Whitify Strips opiera swoje działanie na doskonale znanych i cenionych substancjach aktywnych, które skuteczne działanie w eliminacji przebarwień nazębnych zostało potwierdzone. W środku znajdują się takie składniki jak:

  • Wodorotlenek sodu– zastosowanie go w odpowiednim stężeniu gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z pasków Whitify Strips. To substancja, która odznacza się silnymi właściwościami wybielającymi, nie narażając przy tym szkliwa. Wodorotlenek sodu nie powoduje zarysować i nie narusza w żadnym stopniu powierzchni zębów,
  • Wodorowęglan sodu– a więc soda oczyszczona, stosowana od wielu lat jako tradycyjna metoda wybielania zębów. Soda jest powszechnym składnikiem past do zębów. W paskach Whitify Strips sprawdza się w sprawnej i skutecznej eliminacji przebarwień oraz osadów. To właśnie dzięki temu składnikowi, efekty preparatu Whitify Strips widać już po 7 dniach. Ona także została zastosowana w optymalnym stężeniu, przez co jest jest również bezpieczna dla szkliwa,
  • Gliceryna– wykazuje się działaniem nawilżającym i łagodzącym podrażnienia skóry, jest często wykorzystywana w produktach do wybielania zębów,
  • Mentol– zapewnia paskom Whitify Strips przyjemny zapach, który doskonale odświeża oddech. Ponadto, charakteryzuje się właściwościami antyseptycznymi, a co za tym idzie odkaża ranki i wszelki podrażnienia w jamie ustnej. Zabija bakterie i drobnoustroje, których obecność prowadzi do chorób przyzębia i dziąseł. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i zmniejsza objawy trwających infekcji.

Jak stosować Whitify Strips?

Whitify Strips wykorzystuje się do wybielania naturalnych zębów. Trzeba pamiętać, że ten produkt nie nadaje się do wybielania koronek zębowych. Co ważne, plomby nie są przeciwskazaniem do aplikacji pasków. Najpierw należy otworzyć opakowanie i wyciągnąć z niego komplet pasków z zabezpieczającej je folii.

whitify strips cena

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz !

Następnie należy umieścić pasek Whitify Strips na dolnych zębach, dopasować żelową stronę do krawędzi dziąseł i docisnąć go do powierzchni szkliwa. W kolejnym kroku należy tak samo umieścić pasek na górne zęby, po czym odczekać 30 minut, aż substancje aktywne zadziałają. W trakcie kuracji nie wolno pić ani jeść. Nie można też przekraczać zalecanego czasu. Po upływie pół godziny należy delikatnie odkleić paski Whitify Strips, przepłukać usta wodą i wymyć zęby. W ten sposób można pozbyć się pozostałości żelu.

Jakie są efekty stosowania Whitify Strips ?

Preparat Whitify Strips skuteczne wybiela powierzchnię zębów, a efekty, jakie daje, można porównać do tych uzyskiwanych w gabinetach dentystycznych. Paski usuwają przebarwienia powstałe przez palenie papierosów, picie herbaty, kawy czy też spożywanie substancji farbujących szkliwo. Pierwsze efekty można obserwować błyskawiczne. Producent zapewnia, że po 7- 14 dniach kuracji kolor zębów zmieni się nawet o 7 tonów.

Dlaczego warto go wybrać ?

Whitify Strips jest tanim sposobem na znaczne wybielenie swojego uśmiechu. Paski opierają swoje działania na dobrze znanych substancjach aktywnych, które są wykorzystywane także w profesjonalnych gabinetach dentystycznych. Można więc im zaufać i mieć pewność co do ich bezpieczeństwa. Wśród zalet preparatu Whitify Strips warto wspomnieć o:

  • niskiej cenie kuracji,
  • łatwości użytkowania pasków, jak i szybkości ich działania,
  • możliwości samodzielnego wybielania szkliwa w domu,
  • długo utrzymujących się efektach (kilka- kilkanaście miesięcy),
  • rozjaśnieniu nawet o kilka odcieni.

Czy produkt jest bezpieczny i czy występują skutki uboczne ?

Paski do wybielania zębów Whitify Strips są w pełni bezpieczne i nie powodują żadnych działań niepożądanych. Nie należy jednak ich stosować w przypadku koron zębowych i noszenia aparatu na zębach. Specyfik Whitify Strips nie powoduje podrażnień dziąseł ani nie narusza szkliwa. Mogą z niego korzystać nawet osoby z nadwrażliwymi dziąsłami.

Jakie są opinie na forum i w Internecie o Whitify Strips?

Większość klientów jest zadowolona z działania Whitify Strips. Według opinii użytkowników pasków mają one świetną technikę wybielania i działają o wiele dłużej od innych produktów. Dają też błyskawiczne efekty, gdyż większość osób obserwowała je już po kilku dniach. Klienci docenili też komfort całej terapii i jej bezpieczeństwo.

„Niestety jestem nałogowym palaczem papierosów, przez co moje zęby stały się z czasem żółte i nieładne. Szukałem różnych sposobów na ich wybielanie, aż natrafiłem na Whitify Strips. Na początku byłem dosyć sceptyczny, ale po kilku dniach aplikacji pasków doznałem miłego zaskoczenia. Moje zęby znacznie się rozjaśniły i zniknęły z nich brzydkie przebarwienia!”. Mariusz

„Nienawidzę wizyt u dentysty, gdyż są dla mnie niezwykle stresujące. Z tego względu chętnie zakupiłam produkt Whitify Strips z polecenia koleżanki. Jestem jeszcze na początku ich testowania, jednak już widzę znaczną poprawę. Największą moją zmorą były przebarwienia po kawie. Widzę, że zaczynają one powoli znikać, także kontynuuje terapię”.

Gdzie kupić i jaka jest cena Whitify Strips?

whitify strips cena

Kup w najniższej cenie – sprawdź teraz !

Whitify Strips należy zakupić wprost od producenta, wówczas można mieć pewność co do jego oryginalnego składu i skutecznego działania. Preparat kosztuje ok. 85 złotych w zależności od wybranego zestawu. Producent oferuje wiele ciekawych zniżek i rabatów, dzięki którym można zakupić opakowania Whitify Strips w wyjątkowo niskiej cenie.

Zobacz:

Whitify

Whitify Carbon

Autor publikacji

Lekarz stomatolog z 8 letnią praktyką lekarską. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie prowadzi swoją klinikę stomatologiczną w Toruniu.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *