zioła na powiększenie biustu
Blog

Zioła na powiększenie biustu

Piersi, podobnie jak inne części ciała, takie jak twarz i nogi, są bezsprzecznie jedną z najbardziej atrakcyjnych cech kobiety. Kobiety coraz częściej poddają się zabiegom chirurgicznym, ale można bezpiecznie założyć, że najlepsze jest to, co naturalne. Zioła na powiększenie biustu są jedną z wielu technik natury w celu wspierania rozwoju piersi. Spójrz na najbardziej skuteczne zioła na powiększenie biustu w tym artykule.

Naturalne zioła, które mogą być podjęte w celu zwiększenia rozmiaru piersi nie są liczne, ale istnieją pewne z wiarygodnych właściwości leczniczych. Zioła na wzmocnienie klatki piersiowej zostały wykorzystane od niepamiętnych czasów na całym świecie z powodu ich obiecanych korzyści. Uważa się, że kobiety w Afryce mają naturalnie duże piersi.

Nie wszystkie kobiety rodzą się z dużym biustem, niektóre rozwijają się powoli, a inne dziedziczą małe piersi. Niektóre kobiety mogą być genetycznie predysponowane do posiadania piersi o mniejszym rozmiarze. Jakkolwiek by nie było, nie możesz zmienić swoich odziedziczonych cech i właściwości, ale możesz zrobić coś w kierunku rozwoju pełniejszej linii biustu, nawet jeśli oznacza to uciekanie się do naturalnych metod.

Zioła – które pomogą powiększyć biust

Zioła są używane do leczenia różnych chorób, jak również w celu poprawy wyglądu. Istnieje kilka ziół, które mogą pomóc Ci w zwiększeniu rozmiaru Twoich piersi. Niektóre z nich, takie jak tabletki powiększające piersi, balsamy i żele do masażu okolic klatki piersiowej, mają korzystny wpływ na zdrowie skóry.

1. Kozieradka

Kozieradka jest bogata w fitoestrogeny, które pomagają stymulować rozwój piersi. Jest często stosowana w lekach i balsamach do powiększania piersi. Wspomaga produkcję hormonów i funkcjonowanie gruczołów.

2. Koper włoski

Zawiera dużo flawonoidów, które mają zdolność do stymulowania tworzenia estrogenów. Nalewka z nasion kopru włoskiego może być stosowana jako zewnętrzny roztwór do pielęgnacji piersi lub spożywana w postaci naparów.

3. Dong Quai

Estrogen jest ważnym hormonem w rozwoju rozmiaru piersi. Oczyszcza on również organizm z zanieczyszczeń, z których część może powodować zaburzenia skórne.

4. Palma sabalowa

Ekstrakt z palmy sabalowej hamuje przemianę testosteronu do jego innych form, zwiększając poziom estrogenów w organizmie. Działa stymulująco na wzrost tkanki budującej piersi.

5. Mniszek lekarski

Liście mniszka lekarskiego są bogate w kilka ważnych składników odżywczych. Wspomaga usuwanie receptorów estrogenowych i tworzenie nowych tkanek.

6. Wierzbownica

To silny męski hormon, który od dawna jest stosowany w medycynie w leczeniu zaburzeń hormonalnych, takich jak wysoki poziom testosteronu. Działa w tandemie z estrogenami zwiększając ich korzystny wpływ na estetykę biustu, dlatego sugeruje się stosowanie Wierzbowicy w połączeniu z estrogenami.

7. Wild yam

Obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi, a jednocześnie zawiera fitoestrogeny, które pomagają stymulować wzrost nowych piersi.

8. Czarnuszka

Przyprawa powszechnie dodawana do pieczywa jako posypka. Zwiększa produkcję prolaktyny, co pomaga w produkcji mleka po porodzie. Może być spożywana jako składnik posiłku lub w postaci naparu.

9. Pueraria Mirifica

Pueraria Mirifica to roślina pochodząca z Tajlandii, która uważana jest za roślinę młodości. Izoflawony są odpowiedzialne za dobroczynne właściwości Pueraria Mirifica. Są one skuteczne w leczeniu raka piersi i prostaty, a także objawów menopauzy.

Fitoestrogeny – naturalne powiększanie piersi siłą natury?

Fitoestrogeny to substancje chemiczne pochodzenia roślinnego. Ich struktura i działanie są porównywalne z hormonami żeńskimi, które są produkowane przez jajniki. Fitoestrogeny ograniczają choroby serca i inne problemy związane z wysokim poziomem cholesterolu. Modyfikują receptory estrogenowe w piersiach, pozwalając im na naturalną produkcję nowych komórek, co skutkuje zwiększeniem objętości.

Właściwości fitoestrogenów:

Ćwiczenia mogą pomóc Ci zwiększyć objętość piersi, obniżyć ciśnienie krwi, złagodzić objawy menopauzy, chronić przed osteoporozą, obniżyć poziom cholesterolu LDL we krwi, korzystnie wpłynąć na układ nerwowy, a także spowolnić proces wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek.

Jak bezpiecznie korzystać z ziół?

Stosując zioła w ich naturalnej postaci, należy pamiętać o prawidłowym przygotowaniu i dawkowaniu. Przed zażyciem, podobnie jak w przypadku gotowych mieszanek ziołowych, należy sprawdzić przeciwwskazania i ewentualne negatywne skutki. Poszczególne rośliny można nabyć u lokalnego zielarza lub przez Internet.

Przyjmowanie kombinacji ziół w postaci tabletek lub pigułek jest kolejną alternatywą dla spożywania nalewek ziołowych. Tabletki na powiększenie piersi były związane z kilkoma kobietami, które miały nieprzyjemne objawy. Suplementy są dość popularne wśród kobiet, które chcą szybciej zwiększyć rozmiar swoich piersi. Są one również dość łatwe w użyciu: po prostu połknąć zgodnie z zaleceniami i jesteś dobry, aby przejść . Istnieje kilka różnych produktów dostępnych na rynku, ale niektóre z nich zostały zakazane ze względu na ich złe skutki. Niektóre z nich obejmowały wzrost rozmiaru piersi jako efekt uboczny i zostały uznane za niebezpieczne do spożycia.

Poniższe zioła i suplementy nie powinny być przyjmowane przez kobiety w ciąży, matki karmiące lub osoby przyjmujące leki: Przed użyciem jakiegokolwiek zioła lub suplementu należy skonsultować się z lekarzem.

Jak wykorzystać maksymalny potencjał ziół na powiększenie piersi?

Praktyka stosowania ziół w celu zwiększenia piersi nie jest niczym niezwykłym. Kozieradka i palma sabałowa są znane z właściwości wzmacniających biust od stu lat. Skuteczność ziół zależy od tego, jak dobrze są one stosowane.

Nieodpowiednie stosowanie oznacza, że organizm nie jest w stanie wchłonąć aktywnych składników, więc nie zobaczysz korzyści, których oczekiwałeś – lub jeśli wykorzystasz cały ich potencjał, będzie to trwało długo.

Jak stosować zioła powiększające biust

Zioła należy przyjmować na pusty żołądek co osiem godzin. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy w organizmie jest ciągły dopływ niezbędnych składników zawartych w ziołach. Pierwszą dawkę możesz przyjąć rano, kolejną osiem godzin później, a ostatnią przed snem.

Zioła są najlepiej przyswajalne, gdy są przyjmowane na pusty żołądek, ale można je stosować do 60 minut przed posiłkiem. Jeśli odczuwasz mdłości, stosuj zioła z jedzeniem lub po nim. – Unikaj stosowania ziół, które zawierają kofeinę lub wodę gazowaną; odczekaj co najmniej godzinę po przyjęciu kapsułki ziołowej.

Możecie skorzystać z tych pięciu prostych wskazówek, aby uzyskać jak najwięcej z waszych roślin. Prawie na pewno będziecie musieli wprowadzić kilka poprawek, ale zwiększona wydajność powinna wam to z nawiązką zrekompensować.

Zobacz:

Boombreast

ProBreast Plus

Ewa Saniewska

Specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Prowadzi swoją klinikę w centrum Krakowa.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *