kozieradka na powiększenie biustu
Blog Uroda

Kozieradka na powiększenie biustu

Kozieradka jest rośliną z rodziny bobowatych, która jest uprawiana prawie wszędzie. Z Azji i Europy Wschodniej trafiła do innych regionów jako gatunek egzotyczny. Przez lata cieszyła się ogromną popularnością, a obecnie wydaje się być jeszcze bardziej popularna ze względu na szeroki wachlarz zalet zdrowotnych i kosmetycznych. Szczególnie kobiety uwielbiają go, ponieważ ma tak cudowny wpływ na skórę i włosy. W tym artykule chcemy powiedzieć Ci więcej o Twoim najważniejszym atucie – Twoich piersiach!

Prawdopodobnie słyszałaś o kozieradce na powiększenie biustu, ale wiele kobiet nadal jest sceptycznie nastawionych do jej skuteczności, więc zobaczmy jak działa.

Co wiemy o kozieradce?

Kozieradka znana jest pod wieloma nazwami, takimi jak greckie siano, kozia trawa czy boża trawa. Jest to mała, jednoroczna roślina o słabo rozgałęzionych łodygach i owłosionych wierzchołkach. Nieprzyjemny, bezsmakowy zapach nie powinien nikogo zmylić, ponieważ jest to pyszna przyprawa, która od wieków wykorzystywana jest w kuchni indyjskiej i arabskiej.

Stosowany był również jako lek, a współczesne badania potwierdziły jego wyjątkowe właściwości. Dawniej podawano go pacjentom po przebytych chorobach, ale stosowano go również w leczeniu anemii, kaszlu i gruźlicy. Dziś uznaje się, że ma działanie przeciwzapalne, wzmacniające, uodparniające i obniżające poziom cholesterolu. Może być stosowany do w leczeniu cukrzycy i reumatyzmu, jak również.

Jest również znany ze swojego korzystnego wpływu na włosy i skórę. Może być stosowany w leczeniu łupieżu i łysienia, ale także zmniejszyć pocenie się pach i okolic łonowych (jeśli jesteś do tego rodzaju rzeczy).

Kozieradka a powiększanie biustu

Według podań ludowych, niewolnice w haremach otrzymywały herbatę z kozieradki, co skutkowało atrakcyjniejszą sylwetką – większymi piersiami. Dowiedziono, że kozieradka podnosi poziom diosgeniny, która jest odpowiedzialna za produkcję mleka w kobiecych piersiach. Ponadto działa szybko, po rozpoczęciu stosowania preparatu należy zobacz rezultaty już po tygodniu, ale najlepsze efekty są widoczne po 3 tygodniach.

Sprawdź ranking tabletek na powiększanie piersi

Mimo, że nie daje spektakularnych rezultatów, kozieradka pozwoli Ci uzyskać bardziej zauważalne krągłości. Wykazano również, że zwiększa libido i wzmacnia orgazmy, zwłaszcza w połączeniu z czarnym pieprzem.

Tak, to prawda! Głównie dlatego, że jest bogata w fitoestrogeny, które wpływają na układ hormonalny człowieka. Fitoestrogeny są swego rodzaju biomimetycznym substytutem estrogenów. Estrogen jest odpowiedzialny za rozwój biustu – czyli zarówno jego jędrność, jak i wielkość – ze względu na rolę, jaką pełni w wzrost i rozwój gruczołów sutkowych.

Podczas każdego miesiąca każda kobieta przechodzi przez szereg różnych faz, w których ilość poszczególnych hormonów ulega wahaniom – możesz również zauważyć zmiany w jędrności, twardości i wielkości piersi (czasami są one bardziej nabrzmiałe i wydają się większe). Kozieradka w naturalny sposób wpływa na te zmiany poprzez stymulację hormonów i pośredni wpływ na piersi. Piersi faktycznie stają się większe i jędrniejsze z powodu zwiększonego przepływu krwi.

Kozieradka – jak stosować?

Jaki jest najlepszy sposób przyjmowania kozieradki, aby była ona zarówno bezpieczna jak i skuteczna? Niektórzy eksperci twierdzą, że kozieradka może zwiększyć rozmiar piersi nawet o 3 rozmiary! Możesz spożywać kozieradkę naturalną, która występuje w postaci nasion do przygotowania naparów lub gotowych herbat, ale możesz również kupić maści i spraye, które można wcierać w skórę.

Suplementy kozieradki są dostępne w formie kapsułek, ale lepiej jest spożywać kozieradkę w postaci herbaty, ponieważ jej składniki są lepiej wchłaniane w procesie trawienia, niż gdy są stosowane bezpośrednio na skórę. Ponadto, kapsułki te powodują nieprzyjemny smak i zapach, który prawdopodobnie nie dobrze zaspokoi twoje kubki smakowe.

Być może najważniejszą kwestią jest to, ile kozieradki należy przyjmować i jak długo, dlatego bezpiecznie jest spożywać 1 gram nasion kozieradki dziennie, które zawierają 50% błonnika i 40% białka. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wypij jedną filiżankę herbaty przygotowanej z łyżeczki zmiażdżonych nasion kozieradki.

Można również zrobić napar z kozieradki do masażu, zalewając nasiona wodą i pozostawiając je na noc, a następnie wmasowując w skórę biustu następnego dnia. Co drugi dzień możesz stosować tę metodę zwiększania wzrostu.

Nasiona mogą być również stosowane w kuchni do różnych potraw, takich jak chleb, sałatki i jogurt. Jedynie osoby, które mają problemy z krzepliwością krwi i przyjmują leki przeciwzakrzepowe powinny się martwić – zaleca się nawet, aby unikały kozieradki.

Może Cię zainteresować:

Jak powiększyć piersi ?

Metody powiększania piersi

BoomBreast cena

ProBreast Plus cena

Autor publikacji

Specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Prowadzi swoją klinikę w centrum Krakowa.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *