jak być lepszym w łóżku
Blog Seks

Jak być lepszym kochankiem?

Czy często zastanawiasz się nad tym, jak zwiększyć doznania podczas nocy ze swoją partnerką? Z pewnością taka myśl przychodzi do głowy wielu mężczyznom, którzy pragną podbudować własne ego, jednocześnie sprawiając tym większą przyjemność swoim kobietom. Jest kilka cennych rad, które (choć klasyczne) przyniosą najlepsze, a co najważniejsze – wyraźne efekty.

Sprawdź ranking preparatów na powiększenie członka

Rada nr 1 – Niczego nie przyspieszaj

Pamiętaj, że dla kobiet nie liczy się jedynie „szybki numerek, ale i wszystkie doznania wokół, które nie tylko przyprawiają o przyjemność, ale również pomagają w stworzeniu trwałej relacji z partnerem.

Orgazm u kobiety nie przychodzi tak szybko, jak u mężczyzn. Jeżeli uszanujesz swoją partnerkę i okażesz jej, że może w pełni zrelaksowana cieszyć się czasem spędzanym z Tobą, doceni to z pewnością. Sama odpręży się, a Ty na pewno na tym skorzystasz. Kobiety lubią odwdzięczać się za skierowaną w ich stronę troskę i wyrozumiałość. Dzięki temu stają się bardziej pewne siebie i z większą intensywnością dbają o potrzeby seksualne swoich partnerów.

Rada nr 2 – Pamiętaj o strefach erogennych swojej partnerki

Kobiety nie składają się wyłącznie z biustu i lędźwi. Mają zdecydowanie więcej stref erogennych, o której bardzo często mężczyźni zapominają. Chociażby zwyczajne całowanie po szyi potrafi doprowadzić kobietę do szału. Dotykanie jej włosów, czy uszczypliwe całowanie płatków uszu również dostarczy jej niezapomnianych wrażeń. Zwróć także uwagę jej podbrzusze czy miejsca usytuowane za jej kolanami. Są to wrażliwie strefy, których dotyk zwiększy intensywność doznań.

Rada nr 3 – Nieokiełznana moc pocałunków

Wielu mężczyzn nie ma zielonego pojęcia o tym, jak dotyk (tym bardziej w formie pocałunków) wpływa na ich partnerki. Zdecydowana większość kobiet uwielbia całować się podczas współżycia. Nastraja je to pozytywnie i pozwala wzmocnić przeżycia. Kobiety to uwielbiają. Przekonaj się o tym osobiście.

Rada nr 4 – Pozwól partnerce poczuć bliskość Twojego ciała

Wbrew pozorom niemal kobieta uwielbia, kiedy mężczyzna się na niej kładzie. Odczuwają wtedy niesamowitą bliskość, której nie ma, kiedy partner znajduje się obok. Przytul zatem mocno swoją kobietę i daj jej poczucie bezpieczeństwa w tej ważnej dla Was obojga chwili.

Rada nr 5 – Wybór najlepszej pozycji

Pamiętaj, że nie zawsze wymyślna pozycja będzie dla Was przyjemna. Często kończy się na tym, że więcej czasu spędzicie na jej opanowaniu niż na czerpaniu przyjemności ze wspólnego pożycia. To zmniejsza intensywność doznań i sprawia, że nie skupiasz się na swojej partnerce. Czasem lepiej jest wykorzystać sprawdzone metody i cieszyć się z ich pewnych efektów wspólnie.

Jak dodatkowo wspomóc satysfakcjonujące współżycie?

Jeżeli chcesz zwiększyć doznania podczas seksu u swojej partnerki, być może warto pomyśleć o zwiększenie swojej potencji, co przyniesie pożądane skutki u was obojga. Istnieje wiele różnych metod, w tym odpowiednia suplementacja, która zagwarantuje dłuższą przyjemność w łóżku.

Naturalny wspomagacz męskiej potencji – VigraFast

Jednym z najpopularniejszych produktów na rynku w męskim świecie jest VigraFast składający się wyłącznie z naturalnych elementów. Opracowana formuła gwarantuje zwiększone doznania oraz trwały wzwód, który wyeliminuje jakiekolwiek problemy z erekcją. Takie składniki, jak żeń-szeń koreański, L- Arginina, Buzdyganek Naziemny, czy Korzeń Maca zwiększą siłę wzwodu i przedłużą każdy seks. Zobacz ranking tabletek na erekcję.

Polecamy:

PenisizeXL
Member XXL
Expansil Cream
GigantX

Autor publikacji

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny), Uczestnik zagranicznych praktyk zawodowych z zakresu chirurgii, urologii oraz ginekologii w USA i Hiszpanii.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *