zioła na erekcję
Blog Seks

Jakie zioła na erekcję warto stosować?

Niezadowolenie z życia seksualnego dotyczy coraz większą grupę mężczyzn. Dzieje się tak zwykle w przypadku nieco bardziej doświadczonych panów, którzy wraz z wiekiem uskarżają się na problemy z potencją. Co ważniejsze takie kłopoty mogą się pojawić już znacznie wcześniej i trzeba na nie prawidłowo zareagować. Wzmocnienie i wydłużenie erekcji to podstawa sukcesu i sprzyja temu wiele cennych witamin (m.in. A, z grupy B, C, D oraz E) i minerałów (np. cynk, żelazo, selen i magnez), ale też ziół. Warto dowiedzieć się jakie zioła stosować przy problemach z erekcją i jakie może to przynieść skutki.

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Przyczyn zaburzonej erekcji można się doszukiwać w wielu różnych czynnikach. Panowie narzekają m.in. na ciągły stres, który przytrafia się im w domu, w pracy czy też nawet na uczelni. Może mieć to bardzo duży związek z obniżoną ochotą na seks i mniejszą pewnością siebie. Mężczyźni tracą dotychczasową sprawność seksualną, a ich erekcja nie jest już zbyt satysfakcjonująca i długotrwała. Co istotniejsze cierpią na tym również ich partnerki seksualne.

Problemy z osiąganiem zadowalającego wzwodu mają także związek z chorobami układu krążenia czy też miażdżycą i cukrzycą. Warto pozostawać pod regularną opieką lekarską i stale monitorować stan swojego zdrowia. Jak widać wpływ na życie seksualne ma wiele czynników zewnętrznych. Kłopoty mogą się pojawić m.in. na skutek siedzącego trybu życia, korzystania z używek, przemęczenia czy też nadmiernej otyłości i niezdrowego trybu życia (spożywanie tłustych i ciężkostrawnych potraw). Czasami należy przysiąść na kanapie i zastanowić się nad tym, czy dotychczasowe zachowanie jest odpowiednie, czy też jednak powinno się w nim coś zmienić.

Jakie zioła na problemy z erekcją warto stosować?

Jak już zostało wspomniane przy problemach z erekcją stosuje się wiele ciekawych i dobrze znanych ziół. Ich regularne stosowanie gwarantuje wysoką skuteczność realizowanej kuracji oraz odbudowanie dawnej pewności siebie. Panowie zyskają większą ochotę na seks, dadzą z siebie sto procent i zadowolą swoje partnerki przy każdej nadarzającej się okazji. W tym miejscu wypada się zaznajomić z najmocniejszymi stronami poszczególnych ziół na erekcję i czym prędzej się w nie zaopatrzyć.

Polecamy: najlepsze tabletki na potencję – ranking

Żeń-szeń

Jedno z najpopularniejszych ziół na całym świecie. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowania, ale godne podkreślenia jest to, ze wzmaga popęd seksualny. Panowie będą chcieli się kochać bez opamiętania. Żeń-szeń ma niebagatelny wpływ na poprawę kondycji psychicznej i zwiększenie wydolności fizycznej ludzkiego organizmu. Dodatkowo umiejętnie radzi sobie z podwyższonym poziomem stresu, a więc jeśli ktoś ma trudności z utrzymaniem satysfakcjonującego wzwodu i uważa, że jest to spowodowane stresem, powinien zdecydować się na kurację z użyciem żeń-szenia.

Korzeń Maca

Korzeń Maca odznacza się wieloma pozytywnymi właściwościami, więc nic dziwnego, że mężczyźni tak chętnie po niego sięgają, gdy przychodzi im walczyć o wyeliminowanie kłopotów z erekcją. Korzeń Maca jest w stanie:

 • podnieść poziom libido,
 • zmniejszyć zaburzenia erekcji,
 • poprawić męskie samopoczucie,
 • zwiększyć ilość plemników oraz poprawić ich ruchliwość,
 • zwiększyć dotychczasową satysfakcję seksualną (lepsza jakość życia seksualnego).

Jak widać korzeń Maca może się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeśli panowie chcą mieć lepszy nastrój, a jednocześnie zagwarantować sobie długotrwałą i silną erekcję mogą się zastanowić nad jego regularnym przyjmowaniem.

Liść Damiana

Kolejnym z ciekawych przykładów ziół na erekcję jest tzw. liść Damiana. Zioła z tej kategorii poprawiają sprawność seksualną oraz męską samoocenę. To także gwarancja wzmocnienie całego układu nerwowego. Panowie uczą się panować nad swoimi emocjami i tym samym niwelują nadmierną dawkę stresu. Pomaga im się to wyluzować i zapomnieć o wszystkich problemach. Tym samym mężczyzna ma większą ochotę na seks i dba o swoje seksualne relacje z partnerką. Dzięki temu kobieta już nigdy nie będzie rozczarowana. Liść Damiana może również doprowadzić do wyeliminowania stanów lękowych, a do tego przeciwdziała depresji.

Lukrecja

Korzeń lukrecji zawiera w sobie wiele cennych składników, w tym m.in. witaminy z grupy B oraz witaminę E. Lukrecja eliminuje stres i stany nerwowe, a oprócz tego podbudowuje męską psychikę. To właśnie z tego względu jest stosowana na tak szeroką skalę. Panowie mogą mieć pewność, że podniosą poziom swojego libido i zadowolą swoje partnerki. Problemy z erekcją odejdą w zapomnienie.

Miłorząb japoński

Dobrym wyborem dla panów w potrzebie będzie również miłorząb japoński, którego głównym zadaniem jest zwiększenie dopływu krwi do prącia. Dzięki temu erekcja będzie silna i potrwa przez długi czas. Panowie pozbędą się dotychczasowych ograniczeń i barier, stając się namiętnymi kochankami z krwi i kości. Miłorząb japoński ma wpływ na zwiększenie intensywności orgazmów. Jeśli mężczyźni chcą poznać nowe doznania seksualne i jednocześnie zapomnieć o kłopotach z potencją powinni wcielić go do swojej ziołowej kuracji. 

Buzdyganek naziemny

Buzdyganek naziemny swoimi właściwościami przypomina naturalnie działające afrodyzjaki. Z racji tego takie zioła są cenione nie tylko przez mężczyzn, ale też kobiety. Buzdyganek zintensyfikuje dotychczasowe doznania seksualne, zwiększy poziom libido i doda organizmowi energii do działania. Tym samym seks będzie mógł trwać nawet przez kilka długich godzin. Dodatkowo dojdzie do wzmożonej produkcji testosteronu.

Kozieradka

Alternatywą dla wszystkich powyższych ziół jest popularna kozieradka, która odpowiada za:

 • obniżenie poziomu glukozy we krwi,
 • skuteczną regenerację tkanek,
 • wyeliminowanie nadwyżki stresu,
 • podwyższenie poziomu testosteronu,
 • wzmocnienie pożądania seksualnego,
 • podniesienie libido,
 • wzmocnienie i wydłużenie erekcji.

Nie da się ukryć, że kozieradka będzie w stanie rozwiązać wiele męskich problemów. Stosują ją nie tylko doświadczeni, ale też coraz młodsi mężczyźni.

Palma sabałowa

Ostatnim z omawianych ziół na erekcję jest palma sabałowa. Co prawda nie jest tak popularna w Polsce, jak wszystkie inne zioła, z którymi mężczyźni mieli styczność w tym artykule, ale warto poświęcić jej choć krótką chwilę. Palma sabałowa obniża poziom złego cholesterolu, wpływa na poprawę płodności i zwiększenie libido, a do tego reguluje wydzielanie hormonów płciowych. Jej stosowanie może przynieść bardzo satysfakcjonujące efekty, ponieważ od tej pory erekcja będzie zdecydowanie silniejsza i intensywniejsza (przełoży się to na lepsze orgazmy).

Przeczytaj:

Eron Plus opinie

VigraFast opinie

Vigrax opinie

NuviaLab Vitality opinie

Autor publikacji

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny), Uczestnik zagranicznych praktyk zawodowych z zakresu chirurgii, urologii oraz ginekologii w USA i Hiszpanii.

Może Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *